Güvercin Posta Teşkilatı 2

102,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
150,00 TL
Stok Adedi: 0

Tükendi

Stok Alarmı

Kıymetli Okur,

Otuz Milyon Kelime açığı olarak bilinen farkın kapanması için 6 yıldır çalışıyoruz. Güvercin Posta Teşkilatı serisi bu serüvenin ustalık eseridir.

GPT kitaplarının içinde harika görseller ve yetişkinlerin de ilgiyle okuduğu heyecan verici hikayeler bulacaksınız. Ayrıca çocukların zihinsel gelişimini en üst seviye çıkaran özenle seçilmiş kelimeler, aritmetik ve geometrik ifadeler var. Seriden elde edeceğiniz faydayı en üst seviyeye çıkarmak için bazı hususları vurgulamak istedik.

Hikaye basitten karmaşığa doğru akmaktadır. Ayrıca olaylar birbirlerine bağlıdır. Bu nedenlerden ötürü kitapları sırayla okumanız gerekir.

Kitapları çocuğunuza okurken ilgili nesneyi işaret etmeniz iyi olur. Hikayede adet belirten ifadeleri okurken görsel üzerinde işaret ederek saymanız önemlidir. Kitaplarda bolca geometrik (yön, büyüklük, konum belirten) ifade geçmektedir. Çocuğunuza bu ifadelerin görsel karşılıklarını kitap üzerinde göstermeniz oldukça faydalıdır. Hikayenin dışında, kitaplardaki görseller ve olaylar üzerine ek konuşmalar yapmak hem keyifli hem de faydalıdır.

Her çocuk biriciktir. Yaşa ve diğer faktörlere göre kitaptan anladıkları değişebilir. GPT serisinde amaç anlatılan her şeyin çocuklar tarafından anlaşılması değildir. Amaç; çocuğu veya bebeği en yüksek miktarda sözel, sayısal ve geometrik görsel-işitsel uyarana maruz bırakmaktır. Böylelikle çocuğun muhakeme ve problem çözme yeteneği ile zihinsel kapasitesi artacaktır.

Odaklanma, muhakeme, algılama tıpkı birer kas gibidir. Bu kitapları bugün anlamayan bir bebek maruz kaldıkları sayesinde ileriki yaşlarında çok daha karmaşık konuları çok daha kolay anlayacaktır.

Her kitabı, birden çok defa okumanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için kitabın son sayfasına içi boş yıldızlar koyduk. Her okumada birinin içini boyayabilirsiniz.

Yayınevi : Buzdağı Yayınevi
Yazar : Mehmet Çelik
Barkod : 9786057260093
Boyut : 22x22
Sayfa Sayısı : 32
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2024
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.