Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- Üye Olma

Üyelik

Üyelik gerekli mi?
Bireysel ya da kurumsal alışveriş yapabilmeniz ve düzenlediğimiz kampanyalardan haberdar olabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak aynı zamanda sonraki alışverişinizi de daha hızlı ve kolay verebilirsiniz. www.istanbulkitapcisi.com sitesine üyelik ücretsizdir. 18 yaşından küçük kişiler sitemizden alışveriş yapamaz.

Üye Olma

Nasıl üye olabilirim?
Sitenin üst alanında bulunan Hesap bağlantısı üzerinde bulunan Üye Ol bağlantısına tıklayıp, ilgili formu doldurarak üyeliğinizi yaratabilirsiniz. Üye olurken doğru bilgiler vermeniz bizim için önemlidir. Bu bilgiler doğrultusunda siparişleriniz sorunsuz ulaşacaktır. Ayrıca dilerseniz, yine bu bilgilerle sadece size özel kampanyalar ve haberleri paylaşabiliriz.

Üye Bilgilerini Güncelleme

Kayıtlı e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim?
Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” sayfasında yer alan Kişisel Bilgilerim bağlantısı yardımıyla kayıtlı e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.
Kayıt olurken vermiş olduğum Ad, Soyadı bilgileri değişti. Ne yapabilirim?
Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” sayfasında  yer alan Kişisel Bilgilerim bağlantısı yardımıyla kayıtlı Ad, Soyadı bilgilerini değiştirebilirisiniz.

Üyelik İptali

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?
Üyeliğinizi sonlandırmak için bilgi@istanbulkitapcisi.com adresine mail atmanız gerekmektedir.

Şifre İşlemleri

Şifremi nasıl güncellerim?
Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” sayfasında yer alan Şifremi Değiştir bağlantısı yardımıyla yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.
Üye şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Üye girişi alanında bulunan Şifremi Unuttum bağlantısına tıklayarak yeni şifre talep edebilirsiniz. Yeni şifre talebiniz sonrasında, www.istanbulkitapcisi.com'da kayıtlı e-posta adresinize bir aktivasyon kodu içeren bir bağlantı göndereceğiz. E-posta ile gönderdiğimiz bu bağlantıya tıklayarak açılan sayfadan yeni şifrenizi oluşturabilirisiniz.

Teslimat Adresleri

Yeni teslimat adresi nereden ekleyebilirim?
Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” sayfasında yer alan Adres Bilgilerim bağlantısına tıklayarak açılan sayfadan "Yeni Adres Ekle" bağlantısı yardımıyla ya da satın alma aşamasında “Adres seçimi” sayfasında bulunan “Yeni Adres Ekle” bağlantısı yardımıyla yeni teslimat adresi ekleyebilirsiniz.
Kayıtlı teslimat adresimi nereden güncelleyebilirim/silebilirim?
Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” menüsünde yer alan  Adres Bilgilerim bağlantısına tıklayarak açılan sayfada ya da satın alma aşamasında “Adres seçimi” sayfasında bulunan ilgili adrese ait “Düzenle” ve “Sil” bağlantıları yardımıyla teslimat adresinizi güncelleyebilir ya da silebilirsiniz.

Alışveriş

Sipariş Verme

Nasıl sipariş verebilirim?
www.istanbulkitapcisi.com sitesine giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürünlerin yanında bulunan “Satın Al” düğmesine basarak sepetinize ekleyeniz. Daha sonra sitenin sağ üst kısmında yer alan Sepetim düğmesine tıklayarak sepetinize geçiş yapınız. Bu sayfada “Satın Al” düğmesine tıklayarak satış işlemine başlayacaksınız.
 1. Açılan sayfadan (Adres Seçimi) teslimat adresinizi seçiniz ya da yeni bir teslimat adresi ekleyiniz.
 2. Kargo seçenekleri sayfasında tercih ettiğiniz kargo firmasını seçiniz. Bu sayfada teslimat yapılabilecek ikinci kişinin ad, soyadı bilgilerini ekleyebilirsiniz.
 3. Ödeme seçenekleri sayfasında tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçiniz.
 4. Onay sayfasında satın alma ile ilgili tercihlerinizi son bir kez kontrol edip “Siparişi Onayla” düğmesine tıklayarak satış işlemini tamamlayınız. Yine bu sayfada, siparişiniz ile ilgili bizlere iletmek istediğiniz notunuz varsa Sipariş Notu kısmına yazabilirsiniz.
Siparişiniz onaylandıktan sonra, sipariş numaranız ekrana yansıtılır ve kayıtlı e-posta adresinize sipariş bilgilerinizi içeren bir e-posta gönderilir.

Sipariş Takibi

Siparişimin durumunu ve detaylarını nasıl görebilirim?

Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” sayfasında yer alan "Siparişlerim" menüsü altından ilgili alanı seçerek sevk edilmeyi bekleyen ürünlerinizi, tahsilat bekleyen ürünlerinizi, tüm siparişlerinizi ve kargonuza ait paket listenizi görebilirsiniz.

Sipariş Numarasına tıklayarak ilgili siparişe ait ürünleri, seçmiş olduğunuz ödeme yöntemi ve miktarı, kargo firması ve teslimat adresi gibi detayları görebilirsiniz.

Siparişlerim sayfasında bugüne kadar verdiğiniz tüm siparişlerin detaylarını Sipariş Numarası, Sipariş Tarihi, Sipariş Durumu (sevk ve temin aşamasında, teslim edildi, iptal, vb.) bilgileriyle görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş verdim ancak Sipariş Takibi bölümlerinde göremiyorum. Neden?
Siparişlerin sisteme iletilmesi 20 dakika aralıklarla gerçekleşmektedir, bu süre sonunda ilgili siparişiniz sisteme yansıyacak ve detaylarını görebileceksiniz.
Vermiş olduğum siparişi iptal edebilir miyim?
Siparişini verdiğiniz ürünlerin iptal talebini, ürünler kargoya verilmeden önce Siparişlerim sayfasında yer alan "İptal" bağlantısına tıklayarak oluşturabilirsiniz ya da bilgi@istanbulkitapcisi.com adresine mail atarak veya 0850 277 04 39 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri departmanımızı arayarak iletebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri departmanımız, gerekli kontrolleri yaparak İptal işleminizi ve Ödeme İadesini gerçekleştirecektir.

Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçenekleri nelerdir?
Kullanabileceğiniz ödeme seçeneği Kredi Kartı ile ödemedir.
 
Taksitli alım yapabileceğim kredi kartları hangileridir?

Sitemizde şu an Akbank, İş Bankası ve Halkbank sanal posları kullanılmakta olup bu bankalara ait kartlarınıza taksit imkânı sunulmaktadır.

Sitemizde, kredi kartlarına bağlı puanların kullanımı şu an bulunmamaktadır.

Taksit imkânı sunulan bankalar dışındaki kredi kartlarını da taksit olmaksızın tek çekim şeklinde kullanabilirsiniz.

Takip Listesi

Takip listesi nedir?
Takip listesi; Sitemizde satışta olmayan ürünlerin durumunu takip edebilmenize, ürünler tekrar satışa açıldığında satın alabilmenize olanak sağlayan ya da hemen satın almak istemediğiniz ama bir listede saklamak istediğiniz ürünleri ekleyebileceğiniz listedir.

İptal ve İade

Ürün iadesi nasıl yapılır?

ALICI, 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin iptal ve iade hakkına sahiptir. İptal ve iade hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise ALICI'nın veya ALICI tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak ALICI, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de iptal ve iade hakkını kullanabilir.

İptal ve iade hakkı süresinin belirlenmesinde;
1. Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, ALICI'nın veya ALICI tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,
2. Birden fazla parçadan oluşan mallarda, ALICI'nın veya ALICI tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,
3. Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, ALICI'nın veya ALICI tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır.

İptal ve iade hakkı süresi dolmadan iade edilecek ürün/ürünler ile ilgili Müşteri Destek Birimi'mize bildirimde bulunabilir, iptal ve iade hakkı süresi dolmadan sevk irsaliyenizde yer alan iade formunu kullanarak ürünleri "Karşı Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz.

Alıcının iptal ve iade hakkını kullanması sonucu sözleşmenin feshi durumunda, SATICI, teslimat masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri fesih bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde ALICI'ya 3095 sayılı Kanuni Faiz ve Temerrüt Faizine İlişkin Kanunun 1'inci maddesine göre belirlenen kanuni faiziyle birlikte geri öder.

İPTAL VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

ALICI aşağıdaki sözleşmelerde iptal ve iade hakkını kullanamaz:


1. Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
2. ALICI'nın istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
3. Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
4. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
5. Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
6. Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
7. Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
8. Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
9. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya alıcıya anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.
10. İptal ve iade hakkı süresi sona ermeden önce, ALICI'nın onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

Gizlilik İlkesi ve Güvenlik

Bilgilerim güvende mi?

www.istanbulkitapcisi.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

www.istanbulkitapcisi.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.istanbulkitapcisi.com bünyesinde kullanılmaktadır.

www.istanbulkitapcisi.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilmez. www.istanbulkitapcisi.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçilerin hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Ad, soyad, mail, telefon, adres gibi kişisel bilgileri içermeyen bu istatistiksel bilgiler www.istanbulkitapcisi.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.istanbulkitapcisi.com iş ortakları ile yine www.istanbulkitapcisi.com üzerinde kullanılmak üzere paylaşılabilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye bilgileri www.istanbulkitapcisi.com içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve www.istanbulkitapcisi.com çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri www.istanbulkitapcisi.com Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bu durum haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

www.istanbulkitapcisi.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

www.istanbulkitapcisi.com'da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.


Gizlilik İlkemiz ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için www.istanbulkitapcisi.com adlı internet sitemizdeki iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile www.istanbulkitapcisi.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapmak güvenli mi?
Sitemiz SSL Güvenlik Sertifikası sahibidir.

www.istanbulkitapcisi.com, hiç bir müşterisinin kredi kartı numarasını kayıt etmez. Üye girişi ve satın alma aşamasında girmiş olduğunuz tüm bilgiler SSL Sertifikası ile ilgili sistemlere iletilir.

ÇEREZ POLİTİKASI

Point İnternet Teknolojileri ve Lojistik A.Ş. (“istanbulkitapcisi.com”) olarak www.istanbulkitapcisi.com internet sitesi (“Site”) içerisinde yer alan bazı alanlarda çerezler kullanmaktayız. Bu Çerez Politikası (“Politika”), Odak Kitap tarafından yönetilen Site için geçerli olup çerezler Politika’da açıklanan şekilde kullanılacaktır.

Çerez Nedir?

Çerezler bir internet sitesi tarafından cihazınızda oluşturulan ve isim-değer formatında veri barındıran küçük metin dosyalarıdır. Çerezler, ziyaret ettiğiniz internet sitesinin cihazınızda bilgi saklamasını ve bu bilgilerin sonraki ziyaretleriniz sırasında kullanmasını mümkün kılmaktadır. Bir internet sitesi tarafından oluşturulan çerezler siteye erişim için kullandığınız internet tarayıcısı tarafından saklanmakta olup çerezler, ziyaretçilere ilişkin isim, cinsiyet veya adres gibi kişisel verileri içermezler. Çerezlerin içerdiği bilgilere ancak aynı internet tarayıcısını kullanmanız halinde ve yalnızca ilgili çerezi oluşturan internet sitesi alan adı www.istanbulkitapcisi.com tarafından erişilebilmektedir.

Çerezler günümüzde, internet teknolojilerinin önemli bir parçası haline gelmiştir ve temel işlevleri çevrimiçi ziyaretçinin tercihlerinin hatırlanması ve bağlantı sırasında cihazın tanınması olup neredeyse her internet sitesinde çerez kullanımı söz konusudur.

Çerezleri Kim, Nasıl Gönderir?

Çerezler, gezintiniz sırasında cihazınızda bulunan internet tarayıcınız (Chrome, Firefox, Safari, Edge vb. gibi) ile Odak Kitap bünyesindeki internet sitesi sunucuları arasında kurulan iletişim vasıtasıyla gönderilmektedir.

Çerez Tipleri:

 • Sahipliklerine göre:

○      Birinci Taraf Çerezler Doğrudan ziyaret edilen web sitesi veya Odak Kitap tarafından cihaza yerleştirilmektedir.

○      Üçüncü Taraf Çerezler Odak Kitap ile iş birliği içerisinde olan, reklam veren veya analitik sistem gibi üçüncü bir tarafça cihaza yerleştirilen çerezlerdir.

 • Aktif olduğu süreye göre:

○      Oturum Çerezleri Kullanıcının tarayıcıyı kapatması veya oturumun sona ermesi süresine kadar depolanabilecek verileri sağlamaktadır. Kısa süreli çerezlerdir.

○      Kalıcı Çerezler Çerezin kullanıcı tarafından silinme tarihine kadar veya çerez için belirli son kullanma tarihine kadar sürücüde yer alan çerezlerdir. Kalıcı çerezlerin kodlarında değişken süreli, yazılı bir son kullanma tarihi vardır.

 • Kullanım amaçlarına göre:

○      Zorunlu Çerezler Web sitesinde gezinmek ve sitenin güvenli alanlarına erişim gibi özelliklerin kullanılması için gerekli olan çerezlerdir.

○      İşlevsel (Tercih) Çerezleri Web sitesinde geçmişte yapılan seçimlerin (kullanıcı adı bilgisi, parola bilgisi, hangi dilin tercih edildiği vb.) ne olduğunu hatırlamasını sağlar. Web sitesine otomatik girişi sağlayan tercih çerezleri, işlevsel çerezler olarak da adlandırılmaktadır.

○      İstatistik Çerezleri Performans çerezleri olarak da bilinen istatistik çerezleri, web sitesinin kullanımına ilişkin anonim, istatistiksel veri sağlayan çerezlerdir. İstatistik çerezleri ile kullanıcının web sitesini nasıl kullandığı, ziyaret ettiği sayfalar, tıkladığı bağlantılar depolanabilmektedir. Anonim hale getirilen istatistik çerezleri, web sitesi kullanıcısını tanımlamak için kullanılmamaktadır. Bu çerezlerin amacı, web sitesini daha işlevsel hale getirmektir.

○      Pazarlama Çerezleri İlgi alanlarınızın bir profilini oluşturmak ve diğer sitelerdeki alakalı reklamları göstermek amacıyla faaliyet gösteren firmalar tarafından kullanılabilen çerezlerdir.

 

Çerezler, KVKK’nın 5. maddesi kapsamında belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlemenin zorunlu olması” ve işbu Politika kapsamında nasıl yönetileceği aktarılan çerez tercihlerinizdeki onaylarınız hukuki sebeplerine dayalı olarak işlenmektedir.

Çerezlerin Yönetimi

Tarayıcılar genellikle çerezleri otomatik olarak kabul etmektedir. İnternet sitemizi kullanabilmek için çerez kullanımı zorunlu değildir, fakat tarayıcınızı çerezleri kabul etmemeye ayarlamanız halinde kullanıcı deneyiminizin kalitesi düşebilir ve sitelerimizin çeşitli işlevleri bozulabilir. Özellikle teknik çerezler, Site’nin temel işlevlerini yerine getirebilmesini sağlamaktadır. Teknik çerezler Site’nin teknik olarak çalışmasını tesis ettiğinden bunları kapatmanız halinde Site’de bazı fonksiyonların gereği gibi çalışmaması söz konusu olabilir.

Tarayıcınızı; çerezleri tüm siteler veya belirli siteler için engelleyecek şekilde, çerez oluşturulduğunda uyarı verecek şekilde, üçüncü taraf çerezleri engelleyecek şekilde veya tüm çerezleri oturum çerezi gibi sayacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Ek olarak, tarayıcınız üzerinden çerezleri silebilir veya tarayıcınızda saklanan çerezlerin listesini ve değerlerini görebilirsiniz. Tarayıcınızın çerez yönetimi işlevleri hakkında detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki ilgili linke tıklayarak tarayıcınızın internet sitesinden bilgi alınız.

Ayrıca;

 • Google Analytics tarafından yönetilen Çerezleri kapatmak için tıklayınız.
 • Google tarafından sağlanan kişiselleştirilmiş reklam deneyimini yönetmek için tıklayınız.
 • Birçok firmanın reklam faaliyetleri için kullandığı çerezler bakımından tercihler Your Online Choices üzerinden yönetilebilir.

Çerezler ile ilgili daha detaylı bilgi için,https://www.aboutcookies.org veya https://www.youronlinechoices.eu/ adresini ziyaret edebilir ya da "Privacy Badger" uygulamasını kullanabilirsiniz (https://www.eff.org/tr/privacybadger).

Odak Kitap , çerezleri Politika’ya ek olarak Aydınlatma Metni kapsamında kullanmakta olup çerezlerle ilgili kullanım şartlarını ve Çerez Politikası değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo ve Teslimat

Kargo seçenekleri ve ücreti nelerdir?

Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı www.istanbulkitapcisi.com'un anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile yapılır.

Kargonuzun teslimat süresi, anlaşmalı kargonun teslimat politikasına ve teslimat adresinize göre değişebilir.

Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ürünlerinizi teslim etmek üzere adresinize gelen kargo görevlisini bekletip paketinizin dışına ve açarak içine bakıp bir sorun görürseniz o anda tespit tutanağı tutturabilirsiniz. Tutanakta sizin ve kargo görevlisinin imzası olması gereklidir.

İleride oluşabilecek iade, değişim gibi süreçler için siparişlerinize ait faturaları bir aydan az olmamak kaydıyla muhakkak saklayınız.

KDV Oranları

Sattığınız ürünlere ait KDV oranları nelerdir?

www.istanbulkitapcisi.com'da satılan ürünlere ait fiyatlar cinslerine göre %0 (dergi, kitap), %8 (kitap, kitap CD, kitap DVD, kırtasiye), ve (ajanda, takvim, harita, CD, CD-Rom, kırtasiye, CD kitap, DVD kitap) KDV dahil olarak gösterilmektedir.

Kargoya ait KDV ise 'dir.

Diğer

Bunların dışında bir sorum var, ne yapmalıyım?
Bu yardım belgesinde yer almayan soru, görüş ve önerileriniz için destek@istanbulkitapcisi.com adresine mail atarak veya 0850 480 8946 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri departmanımıza WP üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.