sadsad x
asdasd

Hakkımızda

İstanbul’u en güzel anlatan kitap ve hediyeler, İstanbul’un en güzel yerlerinde sizinle buluşuyor...

İstanbul’un kültürel, coğrafi ve sanatsal güzelliklerini yurt içinde ve yurt dışında tanıtmak amacıyla 1989 yılında kurulan Kültür A.Ş. bu misyon doğrultusunda yüzlerce yayın ve eser ortaya koymuş, çok sayıda proje ve etkinliği hayata geçirmiştir.

Kültür A.Ş.’nin yayınlarını okurlarla buluşturmak için "İstanbul Kitapçısı" adıyla açtığı mağazalar, 1994’ten beri kütüphanesini kaliteli kitap ve prestijli yayınlarla zenginleştirmek isteyenlerin ilk tercihi olmuştur.

Değişen ihtiyaçları ve gelişen talepleri dikkate alan Kültür A.Ş. İstanbul Kitapçısı’nı hediyelik eşya ve kafe konseptiyle buluşturarak çok daha zengin ve keyifli mekânlara dönüştürmüştür. Birçoğu tadına doyulmaz İstanbul manzarasına sahip mağazalarda artık her daim taze içecek ve hafif lezzetler bulabilmek mümkün. Diğer bir deyişle İstanbul Kitapçısı artık sadece kültürel ürünler değil, İstanbul’u yeniden keşfedeceğiniz ve yaşayacağınız benzersiz bir sosyal ortam ve deneyim vaat ediyor.

Kitap ve kahve kokusuyla İstanbul’a yeniden âşık olacağınız, sayfa sayfa okuyup sevdiklerinizle paylaşacağınız çok özel anlar için sizleri de bekliyoruz. İstanbul Kitapçısıyla, İstanbul’a ve hayata bakış açınız değişecek...

Sayısız güzel kitap. Her daim taze çay.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.