Kaygılı Bağlanma

104,16 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
168,00 TL
Stok Adedi: 45

Tükendi

Stok Alarmı

“Bu kitap ilişkilerinizde yaşadığınız güvensizlikleri anlamanıza ve iyileşmenize yardım edecek. Böylece diğer insanlarla ama daha da önemlisi, kendinizle daha sağlıklı ilişkiler kurabileceksiniz.”

 Öz Şefkat kitabının yazarı, DR. KRISTIN NEFF


İlişkilerinizde kendinizi sıklıkla kıskançlık duyarken veya güvensiz hissederken mi buluyorsunuz? Sizin için önemli biri söz konusu olduğunda daima tetikte misiniz veya aşırı sahiplenici yanınız ortaya mı çıkıyor? İçten içe sevilmeye değer biri olmadığınızdan mı korkuyorsunuz? Yanıtınız evetse, genellikle erken çocukluk dönemi deneyimleri sonucu oluşan kaygılı bağlanma stiline sahip olma ihtimaliniz yüksek.

Yazar, kaygılı bağlanma stilinin ve bu yapışma halinin üstesinden gelmenize yönelik öz şefkatli farkındalık tekniklerini, tavsiyeleri ve son bilimsel araştırmaları bir araya getiriyor. Bu kitapla birlikte olumsuz düşüncelerinizi ve güvensizlik duygularınızı fark edecek ve olumlu tepkiler ve yanıtlar vermeyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda partnerinizle sağlıklı bir iletişim kurmanın yollarını keşfedecek; yetersizlik, ilgiye muhtaç olma ve kıskançlık duygularından kurtulacaksınız. İlişki korkularınızın en derinine inecek ve hayat boyu sürecek, güvenli ve sağlıklı bir ilişki kurmak için neye ihtiyacınız olduğunu öğreneceksiniz.

Yayınevi : Diyojen Yayıncılık
Yazar : Leslie Becker-Phelps
Barkod : 9786259918501
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 192
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Gökçe Ünal
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.