Hepimiz Bir’iz

74,40 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
120,00 TL
Stok Adedi: 97

Tükendi

Stok Alarmı

“HEPİMİZ BİR’İZ.

BİZİMKİ DAHA İYİ BİR YOL DEĞİL,

TÜMÜYLE BAŞKA BİR YOLDUR.”

“Dokuz kitaplık Tanrı ile Sohbet çalışmasının mucizesi, her insanın, yeryüzünden yaşamını neşeli, anlamlı ve kendisi için tatmin edici bir tecrübeye dönüştürebilmesi için ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri içermesinden kaynaklanıyor. Bu çalışmanın en dikkat çekici tarafı ise tüm bu bilgileri kelimelere dökerken yanlış anlaşılmalara ya da yanlış yorumlanmaya mahal vermeyişidir.

Hepimiz Bir’iz ise bu dokuz kitaptan oluşan 3000 sayfalık Tanrı ile Sohbet serisini, 25 ana mesajı içererek 3000 kelimede toparlıyor. Bu açıklamayı, doğrudan doğruya dokuz kitaplık, Tanrısallık ve İnsanlık arasındaki nefes kesen alışveriş metninden alınan Listelerin Listesi takip eder. Ulaşılan sonuç ise anlaşılması çok kolay ve fakat bizim bildiğimiz şekliyle hayatı daha iyisi için sonsuza dek değiştirebilecek, basit ama çok derin bir iletişimdir.”

Kişisel aydınlanma yolunda derin bir süreci aktaran Tanrı ile Sohbet serisinin ışığını yansıtmak adına herkesin anlayabileceği bir öz sunan Hepimiz Bir’iz kitabı seriyi bilen ya da seriyle henüz tanışmamış tüm okurlar için büyüleyici bir yarının anahtarı olarak dikkat çekiyor...

Bir’in bir parçası olduğunuzu hatırlamaya hazır mısınız?

Yayınevi : Aya Kitap
Yazar : Neale Donald Walsch
Barkod : 9786059624558
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 80
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2022
Çevirmen : Ozzie Tatonyan
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.