Hayatın İpuçları

169,32 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
249,00 TL
Stok Adedi: 39

Tükendi

Stok Alarmı

Hayatın İpuçları - Zor Konuların Yalın Anlatımı” 6. Baskısı Raflarda!


Arkadaşlarım Bilirler, Birçok Murat’ Vardır Muhatap Oldukları; Eş, Baba, Dayı, Delikanlı, İdareci/amir, Sanayici, Türk Vb. Gibi… Hatta Bunların Dahi Değişik Tipleri Vardır; Cesur, Atak, Yerine Göre Vurdumduymaz, Yerine Göre Sarkastik Özellikleri Olan… Sanki Siz Öyle Değil Misiniz?”


Bu Kitapta Murat Ülker’i Yıldız Holding Çatısı Altında, Babası Sabri Ülker’in Açtığı Yoldan İlerleyerek Ve Onun İlkelerine Sadık Kalarak, 4 Kıtada 4 Milyardan Fazla Tüketici Nüfusunun Yaşadığı Alanda Faaliyet Gösteren Ve 65 Binden Fazla Çalışanı Olan Global Bir Şirkete Dönüştüren Başarılı İş İnsanı Murat Ülker’in, Yöneticilikten Kurumsal İletişim Ve Pazarlamaya, Bilim Ve Teknolojiden Sağlık Ve Beslenmeye Kadar Çeşitli Alanlardaki Görüşlerini Okuyacaksınız.

Okuduğu Makale Ve Kitaplardan Ya Da Katıldığı Konferanslardan Yola Çıkarak Kendi Gözlem, Tecrübe Ve Fikirleriyle Zenginleştirdiği Yazılarında Murat Ülker, Hem Başarılı Olmasını Sağlayan İlke Ve Prensiplerin İpucunu Veriyor Hem De Geleceğe Dair Pek Çok Öngörüde Bulunuyor.

Covid-19 Sürecinde Yazılan Bu Metinlerde, Salgının Çalışma Hayatında Yarattığı Radikal Değişimlerle Birlikte Şirketlerin Yapması Gereken Dijital Ve Çevreci Dönüşümlerin Olanakları Sorgulanıyor. Yöneticilere, Çalışanlara Ve Gençlere İş Ve Özel Hayatın Sırları Veriliyor. Kitapta Bunların Yanı Sıra Murat Ülker’in Otobiyografik Anlatılarını, Toplumsal Ve Kültürel Meselelerle İlgili Görüşlerini Ve Kamuoyuna Da Yansıyan Bazı Tartışmalardaki Tutumunu Da Göreceksiniz. Çok Sık Karşılaşmadığımız Bir Şekilde, Tecrübeli Ve Başarılı Bir İş İnsanının Kendi Bloğunda Muratulker.Com) Yayımladığı Yazılardan Derlenen Bu Kitabın Her Kesimden Okuyucunun İlgisini Çekeceğini Düşünüyoruz.

Stediğiniz Kadar Paranız Olsun, Hayatı Günde 24 Saatten 1 Salise Fazla Yaşamak, Daha Fazla Zaman Kazanmak Mümkün Değil. Bu Nedenle Zamanı Yönetmek, Yapılacakları Önceliklendirmek Ve Planlamak Zaman İçinde Kazandığım Bir Alışkanlık. Hem Kişisel Hem Aile Hem De İş Hayatımı Mümkün Olduğunca Önceden Planlıyor Ve Ona Göre Yaşıyorum.”

Yazar Hakkında: Murat Ülker, Ülker Aile Şirketinin İkinci Nesil Yöneticisidir. Lk Olarak 1984 Yılında Yıldız Holding Bünyesine Katılmış, Yıllar İçinde Çeşitli İşletmeler Kurmuş Ve Yönetmiş, Babası Sabri Ülker’in Yerine Geçmiştir. Sonraki Yıllarda Genel Müdür Yardımcılığı Ve Ardından Genel Müdürlük Görevlerini Üstlenmiştir. Cra Komitesi Üyesi Ve Gruptaki Çeşitli Şirketlerin Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Bir Dizi Mihenk Taşı Yatırıma Liderlik Etmiştir.

Murat Ülker 2000 Yılında İcra Kurulu Başkanı Olmuş Ve Sekiz Yıl Başkanlık Yapmıştır. 2008 Yılında İse Yönetim Kurulu Başkanı Olmuştur. 29 Ocak 2020 İtibarıyla Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevini Ali Ülker’e Devreden Murat Ülker, Yıldız Holding’e Bağlı Şirketlerde Yönetim Kurulu Üyeliği Görevini Aktif Olarak Sürdürmeye Devam Etmektedir. Hâlâ Pladis Ve Godıva Chocolatier Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevini Sürdürmektedir. Murat Ülker, Modern Sanata Ve Hat Sanatına Olan İlgisi İle Tanınmaktadır. Eşi Ve Üç Çocuğuyla Yelken Yapmaktan Ve Seyahat Etmekten Hoşlanır.

Yayınevi : Sabri Ülker Vakfı Yayınları
Yazar : Murat Ülker
Barkod : 9786057428608
Boyut : 16x24
Sayfa Sayısı : 328
Cilt Tipi : Ciltli
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.