Ergen Halleri

77,22 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
99,00 TL
Stok Adedi: 25

Tükendi

Stok Alarmı

Ergenlik, ergen ana babası olmak, Z kuşağı… Malum, bunlar son yılların epey mühim mevzuları. Gergin çocuklarını şaşkınlıkla seyreden ana babalar bir yanda, ergenler ve rengârenk dertleri diğer yanda. Çocuğunuz muhtelif hormon ve duygunun baskısı altındadır, muhtemelen başka birine dönüşmektedir, sizden ayrılırken kırıp dökmektedir. Hepsi kabul ve siz bu vakti nasıl yöneteceksiniz, ki bu dönem hoş bir seda olarak anılarımızdaki yerini alsın? Bizim için de, çocuklarımız için de. Sevgili Sebla Gökçe ve Emir Erünsal bu mevzularda bana epey destek oldular. Şimdi destek size gelsin.
Gülcan Özer, Herkes Kendi Hayatının Kahramanı kitabının yazarı

Bu kitabın temel saptamaları: Ergenlik hayatın değişikliklerle dolu bir evresi, gelişimin kritik bir aşaması. Ruh sağlığı bu değişikliklerin gecikmesi ya da yolunu şaşırması gibi etkenlerle bozulabilen bir denge. Ergenlik aşamasında takılıp takılmayacağımız ise bu dengenin nasıl korunduğuna bağlı. Ergenleri ve anne babalarını tanıyan, bilimsel verileri anlayıp yorumlayan Sebla Gökçe ve Emir Erünsal rahat okunan, dolu dolu bir kitap yazmışlar. 
Yankı Yazgan, Düşe Kalka Büyümek ve Çocuklu Hayat kitaplarının yazarı 

Aileler bir yandan kendi ergenlik dönemlerini özlerken, diğer yandan çocuklarının ergenlik dönemine ilişkin kaygılar yaşarlar. Ergen ailesi olmanın zorlukları vardır ama aslında ergen olmak da bir o kadar zordur. Hem ergen olmanın zorlukları hem de bir ergenle yaşamanın endişesiyle baş etmenin en iyi yolu, ergenlik hakkında doğru bilgiler edinmektir.
Ergen Halleri aileler ve ergenler için doğru bilgilenmenin iyi kaynaklarından biri olacaktır.
Prof. Dr. Bengi Semerci

Ebeveynlerin ergenleri anlaması için sade bir kılavuz niteliğindeki bu kitabın ergenler ile ebeveynlerinin iletişimini güçlendirmede aydınlatıcı bir kaynak olacağını düşünüyorum.
Prof. Dr. Emine Zinnur Kılıç

Yayınevi : Doğan Kitap
Yazar : Sebla Gökçe
Barkod : 9786256417076
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 144
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.