Bilge Gibi Düşün

110,76 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
156,00 TL
Stok Adedi: 253

Tükendi

Stok Alarmı

Kaygılarınızı azaltmak ve daha anlamlı bir hayat sürmek için bir 
Bilge Gibi Düşün’menin adımlarını keşfedin.

Jay Shetty’nin ailesine göre doktor veya avukat olmamak, başarısız olmak demekti. Yine de üniversite mezuniyet törenine katılmak yerine günde sekiz saat meditasyon yapmak ve hayatını başka insanlara yardım etmeye adamak üzere Hindistan’a gitmeye karar verdi. Üç yıl sonra, öğretmenlerinden biri Shetty’ye bu münzevi hayatı bırakıp deneyimlerini ve öğrendiklerini insanlarla paylaşırsa dünyaya daha fazla katkı sağlayabileceğini söyledi. 

Shetty bunun üzerine ailesinin yanına geri dönüp hayatlarında sorunlar yaşayan insanlarla bağlantıya geçmeye başladı. 2017 yılında Forbes dergisinde “30 Altı 30” listesine girdi. 2018 yılında Facebook’taki videosu 360 milyondan fazla izlendi. Sosyal medya hesaplarındaki 38 milyon takipçi ve 400’den fazla videosuyla 8 milyar görüntülenmeye ulaştı ve On Purpose podcast’i Sağlık ve İyi Oluş kategorilerinde bir numaraya yükseldi. 

Bilge Gibi Düşün gerçek bir bilge gibi düşünmeyi öğrenmenize ve olumsuzlukların üstesinden gelmeyi, aşırı düşünmeyi engellemeyi, mutluluğun arayarak bulunamayacağını, her insandan bir şeyler öğrenebilmeyi, düşüncelerinizden ibaret olmadığınızı, korkunuzu nasıl etkili bir araç olarak kullanabileceğinizi anlamanıza yardımcı oluyor.

“Kadim bilgeliği günümüz koşullarıyla birleştiren Bilge Gibi Düşün, başarıya giden dengeli yolda ilerlemek için temel bir rehber.” –Ray Dalio

“Bu kitabı elinize alıp rahat bir koltuğa kıvrılın ve Jay Shetty’nin sizi hayatınızı değiştirecek bir yolculuğa çıkarmasına izin verin. Jay bilgeliğiyle bize, daha büyük bir haz ve amaç yolunda samimiyet ve açıklıkla rehberlik ediyor, hızla hayata geçirebileceğimiz öneriler sunuyor. Bilge Gibi Düşün’ü sevdiğiniz herkesle paylaşmak isteyeceksiniz.” –Robert Waldinger 

Yayınevi : Nova Kitap
Yazar : Jay Shetty
Barkod : 9786258489743
Boyut : 12.5x21
Sayfa Sayısı : 360
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Yiğitcan Tuğa
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.