Sevgisu İle Huysuz Karga

32,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
40,00 TL
Stok Adedi: 3

Tükendi

Stok Alarmı

Huysuz Karga’nın inadı bitecek gibi değil! Alacakarga ile durmaksızın tartıştığı, « gak gak » sesleri dört bir yana taştığı hâlde huysuzluğa devam ediyor.
Sevgisu, huysuz karga ile tanışırken, baykuş, muhabbet kuşu, bilgiç karınca ve tembel karınca da maceraya katılıyor. Sevgisu, Güleçyüz, Mutlunaz ve İyican yine farkında olmadan maceralara atılırken, yeni arkadaşlarını da bekliyorlar.
Serinin dördüncü kitabında tüm dostlar bir araya geliyor, aralarına yeni katılan Huysuz Karga ve Alacakarga ile birlikte belki de farklı bir diyara yolculuğa çıkacaklar, kim bilir? Belki de en iyisi onlarla birlikte katılmak bu seyahate! Hadi o zaman çocuklar, katılın onlara!
Çocuklarımıza okuma zevki aşılarken, bir yandan da, iyilik, mutluluk, sevgi, hayal kurmanın önemi, arkadaşlık, çalışkanlık, başarı, yardımlaşma ve benzeri değerleri anlamalarına yardımcı olacak 4 kitaplık serinin dördüncü kitabı da yine dopdolu? 10’dan fazla kitabı Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından satın alınarak kütüphanelerde çocukların istifadesine sunulan Hakan Karcı’nın yetkin kaleminden çıkan ve çocukları alışılagelen anlatımlardan farklı bir dünyaya davet eden yepyeni bir kitap daha: SEVGİSU İLE HUYSUZ KARGA.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen Dik Temel Harfler kullanılarak basılan ve renkli resimlerle süslenen kitap, okumayı yeni öğrenmeye başlayanlar da dâhil olmak üzere çocuklarımıza, keyifli bir okuma, eğlence ve yeni ufuklara doğru bir yolculuk vadediyor.

Yayınevi : Kaptan Kitap
Yazar : Hakan Karcı
Barkod : 9786057245748
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 70
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.