Pazarlama Teorileri 2

142,80 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
210,00 TL
Stok Adedi: 12

Tükendi

Stok Alarmı

Farklı üniversitelerden genç ve nitelikli meslektaşlarımın katkıda bulunduğu bu kitap, Pazarlama Teorileri adlı eserin devamı niteliğindedir. İlk kitaptaki konuların dışında kalan ve yeni gelişen alanlardaki çalışmalardan, deneyimlerden yararlanarak günceli yakalamak amacına fazlasıyla ulaşılmıştır.

*Uygulama ile kuram ayrılmazdır* anlayışının hak ettiği konuma yerleştiği günümüzde *teori olmadan yenilikçilik ve yaratıcılık olamaz* ilkesiyle hareket etme pazarlamadaki temel başarının da nedenlerindendir. Ancak, aşırı derecede öne çıkartılacak kavramların, teorilerin yaşanmış deneyimin yerini alarak toplumsal bir faydaya dönüşmemesi tehlikesi de vardır şüphesiz. İlk robotu yapan El Cezeri’nin (Cizreli İsmail), sibernetik biliminin kurucusu olarak 800 yıl önce söylediği *Hayata geçirilmemiş her bilgi, doğru ile yanlış arasında bir yerdedir* sözü belki de ifade etmek istediğimizi içermektedir.

Bu anlayışla ele alındığından emin olduğum bu eser, pazarlama eğitim-öğretiminde olduğu kadar uygulamacılara da ilham vererek yardımcı olabilecek düzeydedir.

Başta yazarlar ve editörler olmak üzere emeği geçen herkesi candan kutlarım ülkemize böyle bir eser kazandırdıkları için.

Prof. Dr. Yavuz Odabaşı

Yayınevi : MediaCat Kitapları
Yazar : Mehmet İ. Yağcı
Barkod : 9786052314470
Boyut : 15x22
Sayfa Sayısı : 554
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.