İlk Çizgi Romanım: Alin Futbol Oynuyor

56,25 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
75,00 TL
Stok Adedi: 9

Tükendi

Stok Alarmı

Çocuklar çizgi romanın renkli dünyasıyla tanışıyor...

Okumayı söken çocukları bir adım ileriye götürüp çizgili hikâyeler ile buluşturmak için hazırlanan “İlk Çizgi Romanım” serisi, çizgi roman sanatını eğlenceli bir eğitim aracı olarak kullanarak küçük yaştan geleceğin çizgi severlerini yetiştirmeyi hedefliyor.

Çizgi romanı okul sıralarına taşıyarak çocuklara öncelikle türün ABC`sini öğretmekten başlayan bu özel koleksiyon, kitapların giriş bölümünde paylaştığı yönergeler aracılığıyla, bir çizgi romanın nasıl “doğru” okunması gerektiğine yönelik hap bilgiler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda panel, balon, yansıma sözcükler gibi çizgi romanı oluşturan temel unsurları da açıklıyor. Kitaplarda yer alan sözlük, bilmece ve oyun bölümleri ise ayrıca etkin ve etkileşimli bir okuma deneyimi yaşatıyor.

Çizgi severlerin dokuzuncu sanat kültürünü ve geleneğini gelecek kuşaklara aktarabilmeleri adına önemli bir görev üstlenen “İlk Çizgi Romanım” serisi, Desen tarafından yayımlanacak yeni kitaplarla seçkisini zenginleştirecek.  

Kim demiş kızlar futboldan anlamaz diye!

Dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilere kucak açan Birlikte Yaşam Okulu`nda her gün ayrı bir maceradır.

“İlk Çizgi Romanım” serisinin Alin Futbol Oynuyor isimli kitabında, Birlikte Yaşam Okulu`nda büyük çekişme yaşanır: Erkekler, “Kızlar futboldan anlamaz,” deyince Alin ve Duru onlara bunun yanlış olduğunu kanıtlamaya karar verir. Kızlar-erkekler maçı yaparlarken Alin topa bir türlü vuramaz, sonunda da erkekler kazanır. Alin çok üzülür, bir de sınıfta öğretmenin sorduğu soruları bilemeyince, gün onun için daha da kötüleşir. Neyse ki yakın arkadaşı Duru, onun keyfini yerine getirir ve Alin`in bile farkında olmadığı bir sorununu çözer.

Yayınevi : Desen Yayınları
Yazar : Mathieu Grousson
Barkod : 9786259962658
Boyut : 15.2x19.5
Sayfa Sayısı : 32
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Yağmur Yavaş Aydın
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.