Hayatın İpuçları 5

169,32 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
249,00 TL
Stok Adedi: 30

Tükendi

Stok Alarmı

“Liderler bazen korkuları aşabilmek için yel değirmeniyle savaşan Don Kişot’a benzerler. Liderin ihtiyacı; yeniliğe, değişime tutku ve iyi takım oyuncularıdır. Bunlar olduğu sürece hiçbir global/yerel şirketin sırtı yere gelmez.”

Yıldız Holding’i 4 kıtada 4 milyardan fazla tüketici nüfusun yaşadığı alanda faaliyet gösteren ve 65 binden fazla çalışanı olan global bir şirkete dönüştüren başarılı iş adamı Murat Ülker, daha önce dört cildini yayımladığımız ve kısa sürede büyük ilgi gören yazılarına kaldığı yerden devam ediyor. Okuduğu kitaplardan ya da katıldığı konferanslardan yola çıkarak kendi gözlem ve tecrübeleriyle zenginleştirdiği yazılarında hem başarılı olmasını sağlayan prensiplerin ipucunu veriyor hem de geleceğe dair pek çok öngörüde bulunuyor.

Hayatın İpuçları 5’te de yine geniş bir konu yelpazesi mevcut. Bu yelpaze, global şirketlerde inovasyonun etkilerinin ele alındığı “İş” yazılarından doğru gıda tüketiminin işlendiği “Beslenme” yazılarına, çevrimiçi ortamlardaki kadın-erkek ilişkilerinin irdelendiği “Toplum” yazılarından çeşitli sanat eserleri hakkındaki izlenimlerin aktarıldığı “Kültür ve Sanat” 


yazılarına kadar uzanıyor. Bunlara ek olarak bu ciltte Murat Ülker’in çeşitli gezi notlarını ve gündemdeki meselelerle ilgili görüşlerini de okuyabileceksiniz.

Sıra dışı bir iş adamı profili çizerek, tecrübelerini ve beslendiği kaynakları düzenli bir şekilde bizimle cömertçe paylaşan Murat Ülker ufkumuzu açmaya devam ediyor.

Yayınevi : Sabri Ülker Vakfı Yayınları
Yazar : Murat Ülker
Barkod : 9786256607064
Boyut : 16x24
Sayfa Sayısı : 328
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2024
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.