Girişimsel Kardiyoloji Board Değerlenderimi

1.745,45 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
3.116,88 TL
Stok Adedi: 4

Tükendi

Stok Alarmı

Sınav performansınızı ideal hale getirmeye yardımcı olmak için Kardiyovasküler Anjiyografı ve Girişimler Cemiyeti (SCAI) üyeleri, SCAI Girişimsel Kardiyoloji Board Derlemesi`nin -girişimsel kardiyolojide board sertifikası ve yeniden sertifikasyon sınavları için kapsamlı bir derleme- tamamen gözden geçirilmiş ve güncellenmiş ikinci baskısını hazırladı.

Bu dinamik kaynağın sınav notlarınız, nasıl iyileştirdiğini görün !

Ayrıntılı içerik, bilgilerinizi güncel tutmak için tasarlanmış önemli klinik çalışmaları da içeren, girişimsel kardiyoloji board sınavındaki tüm konuları kapsamaktadır.

350`den fazla çizim ve çok sayıda tablo, önemli noktalara hızlı bir şekilde göz atmanızı sağlar- zaman kaybınızı azaltır ve değerli çalışma sürenizi korur !

Kardiyovasküler Anjiyografi ve Girişimler Cemiyeti üyelerinden uzman görüşleri board sınavında yer alması en muhtemel konulara odaklanmanıza yardımcı olur.  

Kendi kendini değerlendirme sorularını içeren web sitesi, siz öğrendikçe gelişiminizi takip etmenizi sağlar- güçlü yanlarınızı ve daha fazla çalışmanız gereken alanları belirlemenize yardımcı olur.

İkinci baskı için yenilik

Yeni organizasyon, endotel fonksiyonu ve restenozu içeren aterosklerozun temel bilimini, invazif girişimlerin farmakolojisini, görüntüleme tekniklerinin temelini, PCI`ın anatomi ve fizyolojisini, özel koroner girişim alt-başlıklarını, hasta yönetimindeki kritik yönleri, periferik vasküler hastalıkları ve son olarak yapısal kalp hastalıklarını içeren dokuz bölüm içermektedir.

Yeni uzman Q&A, kritik sınav başlıklarına odaklanmanıza yardımcı olan 200+ soru ve cevap sağlamaktadır

Sınavınız için bu derlemeyi...

Bugün bir kopyasını edininl

Yayınevi : İstanbul Tıp Kitabevi
Yazar : Marton J. Kern
Barkod : 9786054949229
Boyut : 22x28
Sayfa Sayısı : 470
Cilt Tipi : Ciltli
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Yılı : 2015
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.