Geleceğe Hazır Perakende

108,80 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
160,00 TL
Stok Adedi: 5

Tükendi

Stok Alarmı

"İbrahim, perakendenin bir meta olmaktan çıkıp şehirlerin güzelliğinin ve kalitesinin hassas bir katmanının deneyimsel aktivasyonunun yapısal bir parçası haline gelmesini, kamusal alanlarla bütünleşmiş zemin seviyesi olmasını mükemmel şekilde yakalıyor."
Manfredi Catella, Kurucu ve CEO, Coima SGR
"Bu kitap, küresel bir bakış açısına sahip birinden rehberlik ve harika örnekler sunuyor. Sadece perakendedeki oyuncular için değerli bir kitap olmakla kalmıyor. Bu kitaptan öğrenilenler anında diğer sektörlere de aktarılabilir. "
Henrie Kötter, CEO, ECE Work&Live
"Bu kitap, perakende için her sayfada baş döndürücü içgörülerle desteklenen iyimser bir yeni yol haritası ortaya koyuyor. İbrahim her zaman kulak vermeye değer biridir ve bu, şehirlerin nasıl gelişeceğine müdahil olan veya ilgilenen herkes tarafından okunması gereken bir kitap."
Graeme Craig, Ticari Gelişim Müdürü, Transport for London
"İbrahim her zaman kışkırtır ve ilham verir. Önemli bir eser."
Mark Robinson, Başkan, İngiltere Hükümeti Ana Cadde Görev Gücü
Dünyanın önde gelen perakende fütüristlerinden biri olarak tanınan İbrahim İbrahim, stratejist ve tasarımcıdır; küresel mimarlık ve tasarım grubu Perkins&Will`in kardeş şirketi Portland Design`ın Genel Müdürüdür. İngiltere Hükümetinin Ana Cadde Görev Gücünün yönetim kurulu üyesi, ULI İngiltere Altyapı ve Yenilenme Konseyi üyesi ve Londra Düşünce Kuruluşu Merkezinin danışma paneli üyesidir.
İnternet, ticareti fiziksel perakendecilikten uzaklaştırdı. Ama internetin alışveriş merkezlerini ve ana caddeleri öldürmeyeceğine tutkuyla inanıyorum; internet onları özgürleştirecek!
Alışveriş merkezlerimizi ve ana caddelerimizi, topluluklar ve tüketicilerle olan bağını yitirmiş “sıradan” perakendeciliğinin prangalarından kurtarmak ve onlara gerçekten özgün bir “mekân ruhu” aşılamak, topluluklarla uyumlu ve mekânın gerçek özünü yansıtan benzersiz deneyimlerin karışımını içerecektir.

 Saygılarımızla,

Yayınevi : Optimist Kitap
Yazar : İbrahim İbrahim
Barkod : 9786254343506
Boyut : 14x21
Sayfa Sayısı : 320
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Utku Umut Bulsun
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.