Ekip Kaynak Yönetimi

1.116,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
1.800,00 TL
Stok Adedi: 0

Tükendi

Stok Alarmı

Akademik fakat akıcı bir dille kaleme alınmış fevkalade faydalı bir eser.

-Prof. Dr. Sedat Murat

Kitap, uçağın en üst düzey yöneticisi kaptan pilot başta olmak üzere, tüm ekibin detaylı kuramsal bilgi yanında, çok iyi birer insan ilişkileri uzmanı olmaları gerektiğine işaret ediyor. Görev tanımında az veya çok risk yönetimi bulunan tüm yöneticilere ve etkin ekip çalışmasının parçası olmak isteyen herkese tavsiye edilecek bir eser.

-Prof. Dr. Mustafa Yaşar Tınar

Kaynakların etkin yönetilerek verimliliğin artırılması yönünde insan hatalarının azaltılmasına ilişkin havacılık sektöründe ortaya çıkan yeni ve sistematik bir yaklaşımın ilkelerini tanımlayan, şirketlerde karar verme sorumluluğuna sahip tüm profesyonellerin mutlaka okuması gereken önemli bir kitap.

-Kazım Çalışkan
THY Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları)

İnsan hatasının azaltılmasına yönelik yaklaşımları ile havacılık sektöründe son yılların en çok konuşulan yönetim stratejisi haline gelen Ekip Kaynak Yönetimi’ni anlatan uzun soluklu bir çalışma. Her seviyedeki yöneticinin ve çalışanın önemli faydalar sağlayacağı mükemmel bir kitap.

-Oktay Erdağı
SHGM Eski Genel Müdür Yardımcısı

Belirli bir sektörle sınırlı olmayıp, pek çok alana uyarlanabilecek bir yaklaşım olan Ekip Kaynak Yönetimi’ne ilişkin değerli bir ilk eser. -Prof. Dr. Ömer A. Aksu

Yönetim alanında önemli bir boşluğu dolduracak ve bundan sonraki çalışmalara ışık tutacak bir çalışma. -Prof. Dr. Tekin Akgeyik

Etkin yönetim anlayışını benimseyen yöneticiler için, kapsamlı bir çalışma ve araştırmanın tecrübeyle birleştiği değerli bir eser. -Prof. Dr. Arif Yavuz

Teknoloji ile insanın ayrılamaz birlikteliğinde, insanla başlayan tüm süreçlerde, insanın sahip olduğu bilgi, beceri, yetkinlik, yeterlilik ve yetenekleri sıfır risk noktasındaki bir emniyet düzeyinde kullanabilmesinin anahtarı olarak uygulanan Ekip Kaynak Yönetimi’ni anlatan bu kitap, ihtiyaç duyan herkese önemli katkılar sağlayacak temel kaynaklardan biri niteliğindedir.

-Yrd. Doç. Dr. Cemile Gürçay Çetin

Güçlü bir teorik altyapı üzerine kurulmuş, yazarın havacılık alanındaki profesyonel birikimleriyle zenginleştirilmiş, uygulamaya yönelik bir çalışma.

-Prof. Dr. Meltem Güngör Delen

Yayınevi : Cinius Yayınları
Yazar : Murat Terzioğlu
Barkod : 9786051270920
Boyut : 15x21
Sayfa Sayısı : 408
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.