Ebeveynin Yol Haritası

156,40 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
230,00 TL
Stok Adedi: 33

Tükendi

Stok Alarmı

Her ebeveyn mutlu, sağlıklı ve duygusal açıdan güçlü çocuklar yetiştirebilir. Ancak bu yolculukta zorluk çeken ve sonuçta maalesef başarısız olan çok… Hemen her dönem ebeveynler çocuklarının geleceğinden endişe ediyorlardı ama bugün artık endişeden de öte korkuyorlar ve sonuçta çocuklarından beklentilerini çok yükseltiyorlar. Mükemmel olmaları için baskı altında kalan çocuklar da çeşitli sorunların içine sürükleniyor ve ebeveyn-çocuk ilişkisi daha da kötü hale geliyor.

Çocuklar ebeveynlerinin küçük versiyonları değildir. Onlar da ebeveynleri gibi insandır, bu doğru, ama benzerlik burada sona eriyor. Ebeveynler ve çocuklar her yönden farklıdır. Ebeveynler bu farklılıkları kavrayacak ve baş edecek bir bilinç ve farkındalık kazanmazlarsa sonuçlar hiç de iyi olmuyor.

Bilinçli ebeveynlik konusunda “devrim niteliğinde” diye değerlendirilen kitaplar yazan Dr. Shefali Tsabary elinizdeki kitabı için şöyle diyor: “Önceki kitaplarım, bilinçli ebeveynliğe dair ne ve neden sorularını cevaplamaya odaklanıyordu. Bu kitap ise nasıl sorusuna cevap veriyor. Benden tekrar tekrar istenen şey, ebeveynlere çocuklarıyla olan ilişkilerini dönüştürmek üzere adım adım uygulayabilecekleri bir harita vermem oluyordu. Bu kitap işte bunu sunuyor.”

Bu kitap, her ebeveynin aradığı bir rehberdir. Bilgelikle kaleme alınmış, somut örneklerle, aydınlatıcı hikayelerle zenginleştirilmiş ve ayrıntılı uygulamalarla tamamlanmış bu rehber ebeveynlere kendilerini dönüştürürken çocuklarıyla en iyi ilişkiyi kurmanın ve güçlendirmenin yollarını gösteriyor.

Yayınevi : Kuraldışı Yayınevi
Yazar : Shefali Tsabary
Barkod : 9789752756342
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 376
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Senem Balaban
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.