Çatal Yürek

213,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
300,00 TL
Stok Adedi: 131

Tükendi

Stok Alarmı

GOODREADS OKURLARINA GÖRE 2023’ÜN EN İYI FANTASTIK ROMANI!

Galaxy “Alex” Stern’ün tek yapması gereken yeraltı dünyasına açılan bir kapı bulmak ve cehennemden bir ruhu kaçırmaktı. Bu basit bir plandı, bu türden bir yolculuğa çıkan kişilerin nadiren geri dönmesi dışında ortada bir sorun yoktu. Ancak bu onun Lethe’deki ve Yale Üniversitesi’ndeki geleceğini yakacak olsa bile Darlington’ı araftan çıkarmaya kararlıydı.

Bir kurtarma girişiminde bulunmaları kesinlikle yasaklanan Alex ve Dawes kimden yardım isteyeceklerini bilemediklerinde yapmaları ge¬reken tek şeyi yaptılar: Lethe centilmenini kurtarmak için son derece şüpheli müttefiklerden oluşan bir ekip kurdular. Hep birlikte, cemi¬yetlerin en sıkı korunan sırlarını ortaya çıkarmak için bilinmezlikler¬den oluşan bir labirente dalmak ve her kuralı çiğnemek zorundaydı¬lar. Ancak okuldaki öğretim üyeleri birer birer ölmeye başladığında Alex bunların kazadan ibaret olmadığını biliyordu. New Haven’da son derece ölümcül bir şey harekete geçmişti ve hayatta kalmak is¬tiyorsa hem kendi geçmişindeki canavarlarla hem de üniversitenin temellerine yuva yapmış karanlıkla yüzleşmeliydi. 

“Sinsi ve hayaletlerin musallat olduğu Alex Stern zamana yenik düş¬meyecek bir kahraman.”―JOE HILL

“Mükemmel... Bardugo [kahramanına] sertlik, cesaret ve alaycılığın tamamen ilgi çekici bir karışımını veriyor.” ―PUBLISHERS WEEKLY

Yayınevi : İthaki Yayınları
Yazar : Leigh Bardugo
Barkod : 9786052652916
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 512
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2024
Çevirmen : Nur Eren
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.