Buz ve Ateşin Dünyası - Westeros`un ve Taht Oyunları`nın Bilinmeyen Hikayesi

696,50 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
995,00 TL
Stok Adedi: 96

Tükendi

Stok Alarmı

Buz ve Ateşin Dünyası

Westeros’un ve Taht Oyunları’nın

Bilinmeyen Hikâyesi

George R. R. Martin,

Elio Garcia ve Linda Antonsson

 

GEORGE R. R. MARTIN`DEN

WESTEROS`UN VE

ÖTESİNDEKİ TOPRAKLARIN

DAHA ÖNCE HİÇ GÖRÜLMEMİŞ TARİHİ

     Eğer geçmiş bir önsözse, George R. R. Martin`in yarattığı zamanımızın en yaratıcı ve eğlenceli fantastik destanı muazzam bir takdimi hak ediyor. Sonunda... İşte Buz ve Ateşin Dünyası!

     170`ten fazla özgün renkli illüstrasyonun yer aldığı bu ihtişamlı eser, Buz ve Ateş`in Şarkısı serisinde yaşanan olaylara yol açan destansı savaşların, amansız mücadelelerin ve cüretkâr isyanların anlatıldığı, Yedi Krallık`ın kapsamlı bir tarihidir. Yıllar süren çalışmanın sonunda Martin, ünlü fan sitesi westeros.org`un kurucuları ve belki de bu dünyayı en az yaratıcısı kadar iyi bilen tek insanlar Elio M. García, Jr. ve Linda Antonsson ile bir araya geldi.

      Bu eserde, üstatların ve septonların tüm birikimleri, ilmi, spekülasyonlar ve dilden dile aktarılan halk hikâyeleri bir araya getirilmiştir. Şafak Çağı`ndan Kahramanlar Çağı`na; İlk İnsanlar`ın gelişinden Fatih Aegon`un dünyaya gelişine; Aegon`un Demir Taht`ı kurmasından Robert`ın İsyanı`na ve Deli Kral II. Aerys Targaryen`in tahttan düşüşüne kadar uzanan; Starklar, Lannisterlar, Baratheonlar ve Targaryenlerin bugün sürdürdükleri mücadelelerin arkasındaki tarih... George R. R. Martin`in göz kamaştırıcı bir şekilde kurguladığı evreninin tamamlayıcı parçası olan Buz ve Ateş`in Dünyası, kalemin kılıçtan çok daha güçlü olduğunun gözle görülür, elle tutulur bir kanıtıdır.

Yayınevi : Epsilon Yayınevi
Yazar : George R. R. Martin
Barkod : 9786254145490
Boyut : 22.8x30
Sayfa Sayısı : 336
Cilt Tipi : Ciltli
Kağıt Cinsi : Kuşe
Basım Yılı : 2024
Çevirmen : Harun İçöz
Cep Boy : Hayır
Kuşe

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.