Aile Kurumunun İfsadının Küresel ve Toplumsal Boyutta Bir Meta-Analizi

81,60 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
120,00 TL
Stok Adedi: 5

Tükendi

Stok Alarmı

Bundan 20-30 yıl önce  eşcinsel evlilik diye bir şey yoktu. Önce evlilik tanımı; kadın ve erkek arasındaki evlilik olmaktan çıktı, sonra eşcinsel evlilikler yasallaştı. Şu an bazı ülkelerde evlat edinmeleri de meşru. Bayrakları gökkuşağı, söylemleri “Love Wins”/“Aşk kazanır” fakat bunun altını biraz kazıdığınızda karşınızda tamamen baskı ve zulüm mekanizmasını buluyorsunuz. Dünyanın birçok ülkesinde eşcinsellerin değişim terapisi alması yasak.
“Bize uzak şeyler bunlar, bizde asla karşılığı olmaz” diye bakamayız. Bununla mücadelenin yollarını ancak bu çerçevede dayanışan insanlar olarak bulabiliriz.
Dünya Çocuk ve Aile Koruma Platformu Dünya ÇAKOP’un girişimiyle ülkemizde kendi alanında uzman bilim insanlarının konuya ilişkin araştırmalarını ve tespitlerini  bir araya getirdik. Kitapta, cinsel kimlik karmaşalarında talep üzerine terapi uygulamaları, aile kurumunun ifsâdının küresel boyutta bir meta-analizi, psikolojik, sosyolojik, hukûki ve eğitimsel açıdan; fert, aile, okul, toplum ve medya boyutlarında, bilimsel bir çerçevede mercek altına alınıyor.

Yayınevi : Kaknüs Yayınları
Yazar : Kolektif
Barkod : 9789752566828
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 128
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.