Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- Sipariş Takibi

Siparişimin durumunu ve detaylarını nasıl görebilirim?

Siteye giriş yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” menüsünde yer alan "Siparişlerim" menüsü altından ilgili alanı seçerek sevk edilmeyi bekleyen ürünlerinizi, tahsilat bekleyen ürünlerinizi, tüm siparişlerinizi ve kargonuza ait paket listenizi görebilirsiniz.

Sipariş Numarasına tıklayarak ilgili siparişe ait ürünleri, seçmiş olduğunuz ödeme yöntemi ve miktarı, kargo firması ve teslimat adresi gibi detayları görebilirsiniz.

Tüm siparişler sayfasında bugüne kadar verdiğiniz tüm siparişlerin detaylarını Sipariş Numarası, Sipariş Tarihi, Sipariş Durumu (sevk ve temin aşamasında, teslim edildi, iptal, vb.) bilgileriyle görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş verdim ancak Sipariş Takibi bölümlerinde göremiyorum. Neden?
Siparişlerin sisteme iletilmesi 20 dakika aralıklarla gerçekleşmektedir, bu süre sonunda ilgili siparişiniz sisteme yansıyacak ve detaylarını görebileceksiniz.
Vermiş olduğum siparişi iptal edebilir miyim?
Siparişini verdiğiniz ürünlerin iptal talebini, ürünler kargoya verilmeden destek@istanbulkitapcisi.com adresine mail atarak veya 0850 480 8946 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri departmanımızı arayarak iletebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.