Umutsuzlar Kaavesi

48,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
60,00 TL
Stok Adedi: 3

Tükendi

Stok Alarmı

«…“İşte şurası...” dedi içimizden biri, uzakta görünen bir kafeyi göstererek, “Bugün de kalabalık, her zamanki gibi…” Az sonra önündeydik kafenin. Gayriihtiyari gözüme çarptı adı, normalde üzerinde saatlerce düşünmem gereken adını, sıfır tepkiyle okudum: “Umutsuzlar Kaavesi”
Birden hatırladım kahveyi ne kadar sevdiğimi! Kahve olmadan yapamazdım!...»

«Umutsuzlar Kaavesi», okuyucuyu, adeta ters köşe yaparak farklı bir açıdan yakalarken, umudun ne kadar gereksiz ve hayatı zorlaştıran bir duygu olduğunun altını da, kalın çizgilerle, defalarca çiziyor!?!

Şiir başta olmak üzere edebiyatın farklı alanlarında başarılı çalışmaları bulunan, 2021 yılında, “Halk Şairi” sıfatıyla, “Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sanatçı Tanıtma Kartı” almaya hak kazanarak “Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcıları Listesi”ne kaydedilen Hakan Karcı’nın yetkin kaleminden çıkan, hikâye türünü sevenleri, dolgun içeriği, sürükleyici anlatımı ile kendine çekecek ve bir solukta okunacak yepyeni bir kitap: Umutsuzlar Kaavesi.
2022 Yılı İzmit Belediyesi Naci Girginsoy Öykü Yarışması’nda Üçüncülük Ödülü alan «Rüzgârını Bekleyen Yaprak» ile birlikte, her biri farklı duygu geçişlerine ve düşüncelere sürükleyen, İş İşten Geçmeden, Bir Lira Yedi Kuruş, “Umutsuzlar Kaavesi”, Metamorfoz!, “Badem Yağlı, Bol Cilalı!”, “Kara Mürver Benim!” adlı hikâyeler yer alıyor kitapta. Okuyucuların payına ise, umudunu kaybetmeden, eline çayını, kahvesini alıp, «Umutsuzlar Kaavesi»ni keyifle okumak düşüyor.

Yayınevi : Kaptan Kitap
Yazar : Hakan Karcı
Barkod : 9786057245700
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 96
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.