Ramazan Etkinlik Kutusu 3-6 Yaş, 3 Eser, 9 Ürün İçerir

963,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
1.070,00 TL
Stok Adedi: 7

Tükendi

Stok Alarmı

"Oyunlaştırarak öğretmek" misyonuyla ve bir Müslümana yakışır ekolojik hassasiyetle Ramazan`a özel bu eşsiz paketi sizler için geliştirdik.

Hisset Keşfet Öğren

Çocuğunuz Alim ve Mila ile arkadaş olup Ramazan`ı hissederek, keşfederek ve öğrenerek yaşayacak.

12 Benzersiz Ürün

Kumaş Duvar Takvimi, Üçgen Bayrak Süsü, Sahur Kapı Askısı, Teravih Çantası, Ramazan Yapbozu, Bende Var! Oyunu, İyilik Kumbarası Etiketi, Bayram Tebrik Kartları, Etkinlik Kartları, Etkinlik Kitabı, Neye Benzer? Hikaye Kitabı, ve Ramazan Takvimi ile benzersiz bir etkinlik kutusu.

Ekolojik ve Kaliteli Ürün

Ramazan için hazırladığımız bu pakette aynı zamanda bir Müslümana yakışır şekilde sürdürülebilir olabilmeyi hedefledik. Bu nedenle baskı ve kağıt kalitesinde mükemmeli yakaladığımız gibi kağıtların geri dönüştürülebilir olmasına da dikkat ettik.

Selamünaleyküm Değerli Anne-Babalar, Kıymetli Eğitimciler.

İslam dini; günlük hayatta Müslümanlar tarafından her alanda ayet, sünnet ve hadislerle icra edilen bir dindir. Oruçluyken kendimizi motive etmeye yeten bir ayetle, bir kediye olan davranışımızı şekillendiren Peygamberimizin (sallallahu aleyhi ve sellem) örnek davranışıyla, toplum içinde birbirimizle konuşma şeklimizi belirleyen hadislerle çocuklarımıza aktarmaya çalıştığımız mükemmel bir dinimiz var.

Günümüzde bu aktarımı yaparken maalesef nümüze türlü engeller çıkabilir. Bu engellerden bir tanesi de vermek istediğimiz mesajın çocuklar tarafından anlaşılmaması veya ilgi çekici olmamasıdır. İlahiyatçı, uzman klinik psikolog, psikolojik danışman ve eğitimcilerden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen eğitim araçlarımız; çocukların yaşlarına uygun bilgi, deneyim ve oyun ihtiyaçlarını gözetir.

"Oyunlaştırarak öğretmek" misyonuyla ve bir Müslümana yakışır ekolojik hassasiyetle Ramazan`a özel bu eşsiz paketi sizler için geliştirdik.

Emine KARANFİL YENİLMEZCAN
Uzm. Klinik Psikolog

Yayınevi : Alim Yayıncılık
Yazar : Kolektif
Barkod : 9786057233820
Boyut : 29.5x20
Sayfa Sayısı : 1
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Yılı : 2024
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.