Ölümcül Tahtın Senfonisi

182,90 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
295,00 TL
Stok Adedi: 62

Tükendi

Stok Alarmı

Hırsızlar Krallığı, Aadilor diyarında
büyü ve kargaşanın yuvası olan gizli bir yerdi. Ölümcül büyücü üçlüsü Mousai, krallığın münzevi hükümdarı Hırsız Kral`a hizmet ederken halka ceza ve zevk dağıtıyordu.
Arabessa Bassette, Mousai`ın lideriydi ve yeteneklerini kullanırken kontrolünü asla yitirmezdi. Ancak o irade maskesinin arkasında kendi yolunu çizme arzusuyla yanıp tutuşuyordu. Babasının sağ kolu, çocukluğundan beri âşık olduğu Zimri D`Enieu`yla çalkantılı bir ilişkiye sahipti. Hırsız Kral`ın tahtı için karşısına çıkan beklenmedik bir davet onu ölümcül bir rekabetin içine sürüklediğinde soğukkanlılığını yitirdi ve kendini imkânsız bir seçimle karşı karşıya buldu. En büyük aşkı ve en büyük hırsı arasında bir tercih yapmak zorundaydı.
Fakat Hırsızlar Krallığı`nda fedakârlıkların önemi büyüktü, güç peşinde koşmanın her zaman bir bedeli vardı. Kendi hayatının ve sevdiği adamın geleceği tehlikedeyken, taht için ödeyeceği bedele razı olup olmadığına karar vermesi gerekiyordu.
Aşkın saklı yerlerde bulunduğu ve en büyüleyici senfonilerin öldürücü notalar taşıdığı Aadilor dünyasına hoş geldiniz. Müziğin zalimliğini dinlemeye cüret edebilir misiniz?

Yayınevi : Martı Yayınları
Yazar : E. J. Mellow
Barkod : 9786253661267
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 432
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Yılı : 2024
Çevirmen : İdil Berfin Akın
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.