Oltadaki Balık Türkiye

97,50 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
130,00 TL
Stok Adedi: 39

Tükendi

Stok Alarmı

"Devletimizin temelindeki ilk harç, bağımsızlık bilincidir. Bu bilinç nasıl yok edilmiş? İşte bunun yanıtlarını veriyor Emin Değer. Bu gerçekler sadece geçmiş olayları değil, ileride yaşayacağımız CIA damgalı oyunları da sergilemektedir."

- Uğur Mumcu

"Emin Değer`i CIA, Kontrgerilla ve Türkiye adlı kitabından hatırlayacaksınız. Yeni eseri Oltadaki Balık Türkiye, bir bataklığa saplanışın öyküsü. Büyük bir ilgiyle, ama yine de hüzünle okuyorsunuz. Çünkü Emin Değer, o hengâmede aymazlıkları, yer yer ihanetleri de sergiliyor. `Bu kadarı da olmaz` diyorsunuz; olmuş ama!"

- Server Tanilli

"Türkiye nasıl `oltadaki` oluyor? Bu ne biçim benzetmedir?.. Benzetme, kitabın yazarı Emin Değer`in değil, bütün dünyanın adını bildiği bir Amerikalı`nın, Nelson A. Rockefeller`ın... ABD Başkanı Eisenhower`a yazdığı bir mektupta Rockefeller, bu benzetmeye başvuruyor... Bilinçsizliğin kör güdüsünde benliğini dış güdüme teslim etmiş bir toplum düzeyindeyiz. İnanmayan, Oltadaki Balık Türkiye`yi okusun."

- İlhan Selçuk

"Emin Değer, Millî Savunma Bakanlığı Hukuk Danışmanlığı gibi yetkili koltuklardan yabancılarla olan ilişkilerimizi yakından izleyebilmiş ve bir Türk Subayı`na yaraşır biçimde tepki göstermesini bilmiştir."

- Türkkaya Ataöv

Yayınevi : Kilit Yayınevi
Yazar : M. Emin Değer
Barkod : 9786056043543
Boyut : 14x21
Sayfa Sayısı : 536
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.