Krause ve Mahan Besin ve Beslenme Bakım Süreci

2.790,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
3.000,00 TL
Stok Adedi: 1

Tükendi

Stok Alarmı

Krause “Besin ve Beslenme Bakım Süreci” kitabının 16. baskısının Türkçe Çeviri Editörü olmaktan dolayı mutlu ve gururluyum.

Bu kitabın Türkçe’ye tercüme edilmesinde Türkiye’deki Beslenme ve Diyetetik bölümlerinin değerli akademisyenleri yer almıştır. Yazarların çevirdikleri tüm bölümler ortak terminolojinin sağlanması amacıyla tarafımca gözden geçirilerek ve edit edilerek tekrar yazarlarına gönderilip onay alındıktan sonra kitaba son şekli verilmiştir. Her bir yazara çevirilerini kısa sürede tamamladıkları ve gösterdikleri titiz ve özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ederim.

Kitap orijinal şeklinden aynen tercüme edilmiş hiçbir şekilde içeriğe müdahale edilmemiştir. Bazı bölümlerde bazı besin ve yiyeceklerin orijinal isimleri ülkelere özgü besin ve beslenme piramitleri ulaşılacak merkezler ve web siteleri gibi bilgileri original şekliyle bırakılmıştır. Kitap birebir orijinal içeriğin tercümesi olduğu için içerdiği bilgiler açısından her bölümün sorumluluğu çevirisini yapan yazara aittir.

Beslenme alanında en güncel eser olarak kabul gören bu kitabın sadece bir ders kitabı olmanın ötesinde besin ve beslenme hakkında tüm detaylarıyla tüm Beslenme ve Diyetetik camiası için bir başucu kitabı olarak değer göreceği kanaatindeyim.

Bu büyük eseri titizlikle dilimize kazandırmaya çalıştığımız bu zorlu süreçte bazen gerektiğinden daha az zaman ayırmak zorunda kaldığım canım oğlum Burak’a sevgilerimle...

Prof. Dr. Gamze AKBULUT

Yayınevi : Nobel Tıp Kitabevi
Yazar : Janice Raymond
Barkod : 9786053358220
Boyut : 16x24
Sayfa Sayısı : 1290
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Gamze Akbulut
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.