Karma Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2024

126,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
180,00 TL
Stok Adedi: 34

Tükendi

Stok Alarmı

İnsan Gökyüzüyle Yeryüzü arasında kalan, Geçmişiyle beslenen, Geleceğiyle filizlenen bir varlıktır. Astroloji bu yolculuğu aydınlatır.
Oğuzhan Ceyhan ve Gülnihal Öztürk tarafından kaleme alınan ve 2024 yılını astrolojik açıdan derinlemesine inceleyen bu eser, gökyüzünün kadim bilgisini, Norse mitolojilerinin gizemli sembolleri Rünleri günümüzün anlayışıyla harmanlayarak okuyucularına sunuyor.
Karma Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2024, sizi gezegenlerin ve kadim Rünlerin dansını keşfetmeye ve bu ritmin hayatınızdaki yansımalarını anlamaya davet ediyor.
Gülnihal Öztürk’ün uzmanlık alanı olan Karma ve Spiritüel Astroloji ile hocaların hocası Oğuzhan Ceyhan’ın derin ezoterik astroloji bilgisi, bu kitabı hem astroloji meraklıları için vazgeçilmez bir kaynak haline getiriyor hem de yeni başlayanlar için anlaşılır bir rehber oluşturuyor.
2024 yılının astrolojik haritasını çıkarırken, finansal eğilimlerden duygusal dengelere, toplumsal değişimlerden kişisel dönüşümlere kadar geniş bir yelpazede yol gösterici olacak bu kitap; her burcun ve gezegenin yılı nasıl etkileyeceği üzerine derinlemesine bilgiler içeriyor. 
Yeni bir yılın eşiğinde, Oğuzhan Ceyhan ve Gülnihal Öztürk’ün kaleminden çıkan bu eserle, astrolojinin ışığında kendinizi ve çevrenizi daha iyi anlama fırsatını yakalayacaksınız.
2024 yılına özel bu rehber, gökyüzünün ritmini anlamak ve bu bilgiyi hayatına entegre etmek isteyen herkes için eşsiz bir başucu kitabı olmaya aday. Yıldızların rehberliğinde bir yolculuğa çıkmaya hazır olun ve Oğuzhan Ceyhan ile Gülnihal Öztürk’ün uzman gözlemleriyle 2024’ü en verimli şekilde karşılamaya hazırlanın.

Yayınevi : Destek Yayınları
Yazar : Oğuzhan Ceyhan
Barkod : 9786256608283
Boyut : 11x17
Sayfa Sayısı : 184
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 1012
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.