Karanlık Harmoni

244,90 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
395,00 TL
Stok Adedi: 1253

Tükendi

Stok Alarmı

Hayatta ölümden daha kötü şeyler de vardır. Gölgelerde gizlenen, rüyalarınıza sızan şeyler. Var olmaması gereken şeyler. Bir zamanlar uyuyan ama artık uyandırılmış olan şeyler.

Callypso Lillis’in damarlarında artık hem laneti hem de şansı sayılan peri sihri akıyordu. Onu ruh eşi ve Gece Kralı Desmond Flynn’a bağlayan bu sihir, Ötedünya`yı ve onunla birlikte Callie`yi de yok etmek isteyen Ruh Hırsızı`na karşı savunmasız bırakır.

Ancak Ötedünya’ya düşen tek gölge Ruh Hırsızı değildi. Des’in babası dirilmiş ve onu mezara gönderen oğlundan intikamını almak için karşılarına dikilmişti. 

Des ve Callie çok geç olmadan bu iki adamı durdurmanın bir yolunu bulmalıdır: Böylece krallıklar arasında dolaşarak ipuçları toplar ve sırları çözerler; ancak kader ve kaos peşlerinden ayrılmaz. Kendilerini ve krallıklarını parçalamaya çalışan kötü güçleri durdurmanın bir yolunu bulamazlarsa, sadece kendi hayatlarını değil, tüm perilerin hayatlarını da riske atacaklardır... Ne yazık ki ölüm, onlar için artık en kötü sonuç değildir.

Yayınevi : Martı Yayınları
Yazar : Laura Thalassa
Barkod : 9786254489907
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 528
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Aydan Yalçın
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.