Hayatın İpuçları 3 - Zor Konuların Yalın Anlatımı

169,32 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
249,00 TL
Stok Adedi: 82

Tükendi

Stok Alarmı

“Sürdürülebilir başarı için kurumlarımız hem her an makine gibi tıkır tıkır işlemeli ve değer üretmeli hem de çevreye uyum sağlayarak, başta insanın değişimine göre gerekli düzeltmeler yapılmalı.”

Yıldız Holding’i 4 kıtada 4 milyardan fazla tüketici nüfusun yaşadığı alanda faaliyet gösteren ve 65 binden fazla çalışanı olan global bir şirkete dönüştüren başarılı iş adamı Murat Ülker, daha önce ilk iki cildini yayımladığımız ve kısa sürede büyük ilgi gören yazılarına kaldığı yerden devam ediyor. Katıldığı toplantılardan, okuduğu makale ve kitaplardan, yaptığı gezilerden yola çıkarak kendi gözlem ve tecrübeleriyle zenginleştirdiği yazılarında hem başarılı olmasını sağlayan prensiplerin ipucunu veriyor hem de geleceğe dair pek çok öngörüde bulunuyor.

Birçok ilgi alanı olan Murat Ülker bu kitapta da -başta iş yönetimi olmak üzere- çeşitli konulara değiniyor. Bu konular güncel olabildiği gibi, tarihe ve geleceğe de uzanıyor. Örneğin “İŞ” bölümünde sürdürülebilir bir başarı modeli oluşturmanın yollarını öğrenecekken, “GELECEĞİN DÜNYASI” bölümünde çeşitli sektörlerde geleceğin nasıl şekilleneceğine dair fikir sahibi olacaksınız. Murat Ülker, gıda sektöründe oldukça tecrübeli biri olarak, beslenmeyle ilgili yanlış bilinenleri ve gelecekte önemli sorunlardan biri olacak “gıda güvenliği” ile ilgili önemli noktalara da vurgu yapıyor. Hayatın İpuçları 3’te bunlara ek olarak yazarın kişisel gelişim, toplum, din ve sanat gibi alanlardaki görüşleriyle birlikte gezi notlarını da okuyacaksınız.

Sıra dışı bir iş adamı profili çizerek, tecrübelerini ve beslendiği kaynakları düzenli bir şekilde bizimle cömertçe paylaşan Murat Ülker ufkumuzu açmaya devam ediyor.

Yayınevi : Sabri Ülker Vakfı Yayınları
Yazar : Murat Ülker
Barkod : 9786058012318
Boyut : 16x24
Sayfa Sayısı : 312
Cilt Tipi : Ciltli
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.