Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

180,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
240,00 TL
Stok Adedi: 239

Tükendi

Stok Alarmı

Kişisel, mesleki ve aileyi sorunların çözümünde ilke merkezli bir yaklaşım benimseyen Stephen R. Covey, insan onuruna yaraşır, dürüst, uyumlu, huzurlu ve başarılı bir yaşam için edinilmesi gereken alışkanlıkları belirliyor. Yirmi beş milyonu aşan satışıyla kendi alanında vazgeçilmez bir başvuru kaynağı haline gelen bu eser, günümüz dünyasında gerekli olan bilgelik ve güce ulaşmanın yollarını gösteriyor.

"Kurumsal yönetim ve insanlar alanında araştırma yapanların pek azı birinci! ilkeler üzerinde Stephen Covey kadar düşünülmüştür. Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı bize bir `nasıl yapılmalı` rehberinden çok, bir `fırsat` sunuyor. Kendimizi ve başkalarının üzerindeki etkimizi keşfederken Dr. Covey`nin derin kavrayışından yararlanma fırsatını buluyoruz. Yaşamınızı değiştirebilecek harika bir kitap..."

-Tom Peters (Mükemmel` Arayış kitabının yazarı)

"Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı`nı Türk okurlarına kazandırmış olduğunuz için sizleri kutluyorum. Yaşantı merkezini doğru ilkelere kavuşturmanın, bütün insanlık için şaşmaz bir hedef olmasını diliyorum..." 25.11.1996

-Can Kıraç (Yönetici ve yazar)

Yayınevi : Varlık Yayınları
Yazar : Stephen R. Covey
Barkod : 9789754346534
Boyut : 14x20
Sayfa Sayısı : 472
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2022
Çevirmen : Osman Deniztekin
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.