Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi

74,40 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
120,00 TL
Stok Adedi: 3

Tükendi

Stok Alarmı

"Oltadaki Balık Türkiye" kitabının yazarı, M. Emin Değer`in 1999 yılında kaleme aldığı "Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen`in Derin Misyonu" tam bir ibret vesikası.

15 Temmuz 2016`da olacakları tam 17 yıl öncesinden haber veriyor, uyarıyor. Belki de FETÖ tehlikesini anlatan ilk kitaplardan birisi olma özelliğini taşıyor… Tuncay Özkan kitabın önsözünde kitabı şöyle özetliyor: "Elinizde tuttuğunuz bu kitap, 15 Temmuz darbe girişiminin mimarı Fethullah Gülen`in kim ve kimler tarafından, nasıl kullanıldığının bir belgeselidir…

Kitabın yazarı bugünleri 2000 yılından görmüş hatta kitabın adını da "Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi Fethullah Gülen`in Derin Misyonu" koymuştu. Fethullah Gülen`in gerçek yüzünü bugün gören AKP`liler keşke bu kitabı daha önce okusalardı. Belki bunca yaşam sönmez, bunca acı yaşanmazdı…" M. Emin Değer`de 1999`da yazdığı kitabının amacını şu şekilde anlatıyor: "...Çünkü bize düşen, Gülen`in nasıl bir amaç peşinde olduğunu, bu amacı gerçekleştirmek için nasıl hazırlandığını, gerçek bir cemaat lideri olduğunu, cemaatini nasıl motive ettiğini, ışık evlerinin nasıl hangi amaç ve mantıkla oluşturulduğunu, altın neslin nasıl yetiştirildiğini, kendisini Mesih rolüne nasıl uygun gördüğünü belgelemektir. Bunun içinde Amerika vardır, CIA vardır. Yeryüzünde açılan okulların Peygamber`in "Benim mesajım güneşin doğup battığı her yere gidecektir." hadisinin yorumu ve bunun cemaati için seçilen amaç olması, bunun için tüm dünyayı İslâm`ın bayrağı altına toplama ülküsü vardır. Bunun içinde Mesihlik vardır… Bu çalışma, Mustafa Kemal Atatürk`ün, bize emanet ettiği cumhuriyeti ve bağımsızlığımızı koruma ve savunma görevinin yüklediği sorumluluk içinde ele alınmalıdır. Başarıp başaramadığıma sizler karar vereceksiniz. Saygılarımla…"

Yazar ikaz etmiş, uyarmış, başarmış da, ya bugün yaşadıklarımıza ne demeli?

Yayınevi : Alibi Yayıncılık
Yazar : M. Emin Değer
Barkod : 9786058337084
Boyut : 14x22
Sayfa Sayısı : 344
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2016
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.