Ahmet Nuroğlu Kitapları 7 Kitap Set

642,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
856,00 TL
Stok Adedi: 3

Tükendi

Stok Alarmı

LASTİKÇİ HABİB
Küçük görme ile başlayan uzaklaşma ayrılığa kadar gidince, ardı ardına gelişen olaylar, diğer tarafta yarım kalmış bir işin tamamlanması için çabalar. Hikâyede, irade zayıflığı, kararlılık, törelere uymama ve uyma konuları, sonucu meraklanılacak tarzda anlatılmıştır.
İntikam alma duygusunu yenemeyen insanları konu alan hikâyedeki yer ve şahıs isimleri hayalidir.      
OTOBÜSÇÜ ÖMER
Otobüsçü Ömer, iş hayatı bozulan mutlu çiftin birbirlerine karşı yaptıkları fedakârlık ve ihanetin anlatıldığı bir hikâyedir. Hikâyede, Ömer’in tefeciler, üçlü kumpas ve kabileci hısımlarıyla yaptığı amansız mücadeleyi heyecanla okuyacaksınız.
Öç alma duygularını kontrol edemeyenlerin, yaptıklarına pişman olanların ve olmayanların, düştükleri hayli zor durumların anlatıldığı bu hikâyedeki yer ve şahıs isimleri hayalidir.

HÜLLE VESAİRE
Hülle Vesaire’de, toplumun büyük bir kesiminin yaşadığı sorunları, inandıkları vahiyle gelen kitaba başvurmadan, aracıların yazdıkları bir kesimin vahiy diye iddia ettiği, birbirlerine tezat ve saçmalıklarla dolu kitaplarla fetva verenlere danışmalarının neticesi ele alındı. Hülle Vesaire, yaşanmış örneklerin bir araya getirilip beraberce kurgulanmasıyla anlatılmış bir drama.
Birkaç olayın birlikte anlatıldığı bu hikâyedeki yer ve şahıs isimleri hayalidir. 
HİLAL`İN ÖFKESİ
Öfkeyle başladığı işlerden hep zararlı çıkan güzel hırçın ve sabırsız bir kızın hikâyesi. İmam nikâhlı eşinin sonucunu düşünmeden yaptığı çılgınlıklar, iki aile arasındaki bozulmaz dostluk, her söylenene kolay inanmanın sonuçları Hilal in öfkesi hikâyesinin ana konuları.
Birçok bölümleri heyecanlı olan hikâyedeki yer ve şahıs isimleri hayalidir.    
REYHAN BEBEĞİM
Reyhan Bebeğim, Doğu Karadeniz’in dağlık iç kesimlerinde başlayan ve İzmir’de devam eden güzel bir kızın hayat hikâyesidir. Hikâyede, Anadolu kültürüyle yetişip yaşanılan bir hayattan, özenilerek Avrupai çağdaş hayat yaşama başlamanın getirdiği sonuçları anlatılmış, gelişen önemli olaylarla birlikte inanma veya inanmamanın hayat tarzına olan etkileri konu olarak işlenmiştir. Beğenmeme, dışlanma, pişman olma, kabullenememe, gibi hislerin ön plana çıktığı hikâyedeki yer ve şahıs isimleri hayalidir.
DİĞERLERİ VE SEYHAN
Güçlü ve yapılı bir delikanlının başarısızlıklarla sonuçlanan sevda hikâyeleri, Diğerleri ve Seyhan’ın ana teması. Görünüşe aldanma, uzak kalınca unutulma, kolay elde etmenin gururu ve neticesi, kolay elde edilemeyene rastlanınca bunalıma girme gibi konular da sıkıcı olmayan okurken haz duyulacak bir serüven şeklinde anlatılmıştır.
Hikâyedeki yer ve şahıs isimleri hayalidir. 
 
MELEK İLE ASUMAN
Kültürel farklılığın iki sevgili arasında yarattığı etkiler, iş hayatında başarı ve karizma için aşkta araya sokulan üçüncü bir ortak ve sonuçları. Kadim dostluk, fedakârlık, iş hayatında başarıyı yakalama azmi ve kararlılığı. Aynı ailede iki farklı yaşam ve bunun sonuçları.
Bu konular Melek ile Asuman’da akıcı bir dille anlatılmaya çalışılmıştır, hikâyedeki yer ve şahıs isimleri hayalidir.

Yayınevi : Kitap Müptelası Yayınları
Yazar : Ahmet Nuroğlu
Barkod : 2433211193847
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 1030
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.