Zaman Polisi 2: Zor Zamanlar

150,64 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
269,00 TL
Stok Adedi: 22

Tükendi

Stok Alarmı

The Chronicles of St Mary`s`in yazarı, uluslararası çok satan Jodi Taylor`ın bu karşı konulmaz spin-off serisinde Team Weird, Zaman Polisi`nde yine ortalığı karıştıracaklar. Doctor Who, Ben Aaronovitch ve Jasper Fforde`u seviyorsanız Zaman Polisi`ni de seveceksiniz.

Versay`daki bir zaman kayması, Buz Devri`ndeki sorunlar ve kurtarılmaya ihtiyacı olan yasa dışı zaman yolcuları… Tam da Zaman Polisi`ne göre bir iş!

Luke, Jane ve Matthew geri döndü ve son maceralarında -bilerek veya bilmeyerek- yine ortalığı karıştırmaya hazır. Zaman Polisi maceralarına tam gaz devam ediyor. Tuhaf Ekiple başka bir macera daha! Luke, Jane ve Matthew işleri yine bildikleri gibi hallediyorlar. Elbette bu uçarı halleri dengelerin değişmesine neden olarak Komutan Hay`in sabrını defalarca zorlayacak. 
Ekip bu sefer bir politikacının şımarık kızını bulmak ve iade etmek için yeni bir sıçrama gerçekleştiriyor. Ancak bu sıçramanın tetiklediği bir dizi olayda alınan her türlü karar Tuhaf Ekip`i sonunu asla tahmin edemeyecekleri bir felakete sürüklüyor olabilir. Yasa dışı zaman yolculuklarına ve gizli operasyonların karanlık yer altı dünyasına ustalıkla yaratılmış bir sarmalla ulaşacaksınız. 
Çaylaklık eğitimlerini tamamlamalarına çok az bir zaman kala ayaklarına dolaşacak sıkıntılar Tuhaf Ekip`in sonunu mu getirecek? 
Versay`daki zaman kaymasında bir anda ortaya çıkan o yabancı da kim?
Buz Devri`nde neler yaşanıyor? 
Zaman yolculuğu mafyacılığının arkasından ne çıkacak? 
Keşfedilmeyi bekleyen çok fazla giz var. Kitabınızı alın ve köşenize çekilin. Çünkü bu öyle böyle bir macera değil!

Yayınevi : Theseus Yayınevi
Yazar : Jodi Taylor
Barkod : 9786057191205
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 446
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.