Yiten Bir Aşkın Şarkısı

107,95 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
127,00 TL
Öne Çıkan Bilgiler

Aynı gu¨n ic¸inde ikinci kez duydugˆu bu s¸arkı Alper’e iki mutlak inanc¸ yerles¸tirdi: Bir s¸arkı belirli bir bagˆlam ic¸inde dinlenildigˆinde evvelce yaratmadıgˆı etkileri yaratıyor hatta o a^nı, anıyı adeta mumyalıyordu. Ve bir insanın kalbinden maziyi silip o ku¨c¸u¨k bos¸lugˆa yeni bir s¸ey yazabilmeyi, ancak adına as¸k denilen o mucizevi emek gerc¸ekles¸tirebiliyordu.

Alper ve Sedef u¨niversitede okuyan, ayrı du¨nyalara ait iki genc¸tir. Bu iki ayrı du¨nyanın kesis¸iminden renkli bir birliktelik dogˆar. Alper ve Sedef, birbirlerinin hayatlarını degˆis¸tirip do¨nu¨s¸tu¨ru¨rlerken aralarındaki derin tutku sayesinde eris¸mesi gu¨c¸ hazlar yas¸amaya bas¸larlar... A

Tükendi

Stok Alarmı

Aynı gün içinde ikinci kez duyduğu bu şarkı Alper’e iki mutlak inanç yerleştirdi: Bir şarkı belirli bir bağlam içinde dinlenildiğinde evvelce yaratmadığı etkileri yaratıyor hatta o ânı, anıyı adeta mumyalıyordu. Ve bir insanın kalbinden maziyi silip o küçük boşluğa yeni bir şey yazabilmeyi, ancak adına aşk denilen o mucizevi emek gerçekleştirebiliyordu.

Alper ve Sedef üniversitede okuyan, ayrı dünyalara ait iki gençtir. Bu iki ayrı dünyanın kesişiminden renkli bir birliktelik doğar. Alper ve Sedef, birbirlerinin hayatlarını değiştirip dönüştürürlerken aralarındaki derin tutku sayesinde erişmesi güç hazlar yaşamaya başlarlar... Ama bir aşk hikâyesi ne kadar basit olabilir ki, aşk ve aşkın insana yaptırdıkları çözülmesi zor bir denklemken?

Eyüp Aygün Tayşir, Yiten Bir Aşkın Şarkısı’nda duyguları, şarkıları, hayalleri, rüyaları ve yakın tarihin güncelliğini koruyan olaylarını bir roman kurgusu içinde topluyor. Bizleri büyülü bir melodi eşliğinde, İstanbul’da “sonsuz” bir yolculuğa çıkarıyor.

Yayınevi : İletişim Yayınevi
Yazar : Eyüp Aygün Tayşir
Barkod : 9789750534546
Boyut : 13x19.5
Sayfa Sayısı : 348
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Cep Boy : Hayır
Stok Adeti: : 19
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.