Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti - 20 Kitap

1.900,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
1.900,00 TL
Stok Adedi: 14

Tükendi

Stok Alarmı

Çalışma Kitapları (8 Adet Kitap)
Matematik 1
Matematik 2
Tatil Matematiği
Görsel Dikkat
Portfolyo
Aile Katılımı
Fen ve Doğa
Eğlenceli Tatil
Özel Günler ve Haftalar
Kes Yapıştır
İngilizce
Yaz-Sil


21. Yüzyılın Fark Yaratan Bireyini yetiştirmek için hazırlanan " Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti" Çağdaş Gelişim ve Öğrenme Teorileri ışığında, Okul Öncesi Eğitime yön veren teoriler kullanılarak Eklektik bir yaklaşımla kurgulanmış ve aktif öğrenme yoluyla Nöro eğitim Temeline oturtulmuştur.


YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ Full Set. ( 4+ yaş 20 Kitap )

4⁺ yaş, çocukların oyun oynayarak hayata hazırlandığı ve ilkokul için gerekli olan temel becerilerin alt yapısının atıldığı bir dönemdir. Bu dönemde çocukların kazandıkları temel beceriler ne kadar fazla ise, anasınıfına ve dolayısı ile ilkokul 1. sınıfa ve hayata da o oranda donanımlı başlaması mümkün olabilecektir. Diğer temel becerilerin yanı sıra çocukların derinlemesine, çok yönlü ve esnek düşünebilme becerilerinin bu dönemde en üst düzeyde geliştirilmeye çalışılması, onların sahip oldukları kapasiteyi de üst düzeyde kullanabilmeleri için çok önemli destekler sağlayacaktır.

YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ, tüm gelişim alanlarını desteklemesi nedeniyle çok yönlü eğitim seti niteliğindedir.

YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ` nde, çocukların merakla öğrenmeye başlamaları, kendi kendine öğrenmelerini etkili kılmak ve eğlenerek kalıcı öğrenmelerine destek sağlamak amacıyla her kitapta bir beceri veya yeteneği öne çıkan birer kahraman olmak üzere toplam sekiz sevimli kahraman kullanılmıştır. Ayrıca, sette çıkartmalara ve gerçek fotoğraflara yer verilmiştir. Asetat ve yaz - sil konularak yazma becerilerinin gelişimine destek sağlanmıştır. İlkokula hazırlanmak uzun soluklu bir süreçtir.

YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ, çocuklarımızın hiçbir gelişim alanını atlamadan bütünsel olarak eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini desteklenmesi amacı ile hazırlanmıştır. Sette yer alan çalışmalar basitten zora doğru sıralanmıştır. Bu nedenle kitapların sırayla kullanılması önemlidir. Set, kendini iyi tanıyan, öz farkındalık geliştirmiş, geniş bir dünya vizyonuna sahip, hoşgörü sahibi, geleceğe umutla bakabilen fark yaratan bireylerin yetişmesi açısından da son derece önemlidir.

2013 yılında yürürlüğe giren MEB Okul Öncesi Eğitim Programı`nda ( 36 - 72 aylık çocuklar için) yer alan kazanımlara ve göstergelere ulaşabilmesi için araç olarak birçok tema ve kavram kullanılmaktadır.
Buradan hareketle çocukların ilkokula ve hayata geniş bir vizyonla hazırlanabilmeleri açısından " YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ " hazırlanmıştır.

 

Yayınevi : El Ele İlk Adım Yayınları
Yazar : Özgül Polat
Barkod : 9786056773266
Boyut : 16x24
Sayfa Sayısı : 808
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.