Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap

1.800,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
1.800,00 TL
Stok Adedi: 77

Tükendi

Stok Alarmı

“Yetenekli Sekiz Eğitim Seti”nde, çocukların merakla öğrenmeye başlamaları, kendi kendine ğrenmelerini etkili kılmak ve eğlenerek kalıcı öğrenmelerine destek sağlamak amacıyla her kitapta bir beceri veya yeteneği öne çıkan birer kahraman olmak üzere toplam sekiz sevimli kahraman kullanılmıştır. Ayrıca, sette çıkartmalara ve gerçek fotoğraflara yer verilmiştir. Asetat ve yaz-sil konularak yazma becerilerinin gelişimine destek sağlanmıştır. İlkokula hazırlanmak uzun soluklu bir süreçtir.

“Yetenekli Sekiz Eğitim Seti,” çocuklarımızın hiçbir gelişim alanını atlamadan bütünsel olarak eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini desteklemesi amacı ile hazırlanmıştır. Sette yer alan çalışmalar basitten zora doğru sıralanmıştır. Bu nedenle kitapların sırayla kullanılması önemlidir. Set, kendini iyi tanıyan, öz farkındalık geliştirmiş, geniş bir dünya vizyonuna sahip, hoşgörü sahibi, geleceğe umutla bakabilen fark yaratan bireylerin yetişmesi açısından da son derece önemlidir..

2013 yılında yürürlüğe giren MEB Okul Öncesi Eğitim Programı’nda (36–72 aylık çocuklar için) yer alan kazanımlara ve göstergelere ulaşılabilmesi için araç olarak birçok tema ve kavram kullanılmaktadır.

Buradan hareketle çocukların ilkokula ve hayata geniş bir vizyonla hazırlanabilmeleri açısından “YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ” hazırlanmıştır. Yetenekli Sekiz Eğitim Seti, tüm gelişim alanlarını desteklemesi nedeniyle çok yönlü eğitim seti niteliğindedir.

Setin İçindeki Kitaplar;

Çalışma Kitapları (8 Kitap)

Metematik

Aile Katılımı

Özel Günler ve Haftalar

İngilizce

Yaz-Sil

Yayınevi : El Ele İlk Adım Yayınları
Yazar : Özgül Polat
Barkod : 1000003740308
Boyut : 13x19
Sayfa Sayısı : 584
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.