Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi

77,50 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
125,00 TL
Stok Adedi: 10

Tükendi

Stok Alarmı

Doç. Dr. Osman Abalı imzalı Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi, toplam 186 sayfa, 80 gram 1. Hamur kağıt baskılıdır.

Toplam 120 günlük planlama sunan Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi, sınavlara hazırlanan tüm çocuklar, gençler ve yetişkinler için motivasyon, planlama ve takip sistemi sunmaktadır.

Yazarımız Doç. Dr. Osman Abalı’nın mottoları ve önerileri de sınavlara hazırlananların motivasyon içinde çalışmalarını sağlayacak ve onları daha yüksek enerjiye ulaştıracaktır.

Bu ürünle birlikte sınavlar korkutucu olmaktan çıkıp, sistemli bir şekilde hazırlanılan, emeklerin karşılığının alındığı keyifli bir süreç haline gelecek.

Sınavın hangi aşamasında olunursa olsun kullanılmaya ve bu sistemden yararlanılmaya başlanabilir.

Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi, durum değerlendirmesi ve kapsamlı değerlendirme sayfaları ile sınava hazırlananların hem bu süreci takip etmeleri hem gelişimlerini görebilmeleri hem de öz disiplin oluşturmaları için oldukça önemlidir.

Bu sistemdeki amaç, sınava hazırlananları motive ederek zinde ve canlı bir şekilde çalışma süreçlerini takip etmektir. Bu şekilde kendilerini daha iyi değerlendirecek, başarılarının devamlı olması için enerjilerini koruyacak ve ne yaptıklarını bilecekler.

Yayınevi : Adeda Yayınları
Yazar : Osman Abalı
Barkod : 9786057140432
Boyut : 19x27
Sayfa Sayısı : 186
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
Bu Yazarın Diğer Kitapları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.