Sen Benim Şarkılarımsın

49,60 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
80,00 TL
Stok Adedi: 8

Tükendi

Stok Alarmı

“Sen benim şarkılarımsın”, benim hayatımın çok zorlu, çok karanlık ama bir o kadar da aydınlık bir dönemine yazılmış bir ağıt. Bu romanı yazarken umut dolu bir mesaj vermek istedim okuyucusuna; en büyük sevda kendimize doğru olandır... Geri kalan her sevda bu keşif yolunda bir araçtır”
“Sen benim şarkılarımsın”, aşk, müzik ve astrolojinin harmanlandığı bir büyüme yolculuğunu anlatıyor. Belli kalıplara hapsolmuş Neşe, kendisine çok yabancı bir adamla karşılaşır ve ona uzaktan bakarak kendi kendine bir keşif yolculuğuna çıkar.
Şımarık ve çocuksu bir genç kadın , başta pek de hazzetmediği bu genç adamla karşılaşınca, ona duyduğu yoğun aşkla, yıllara yayılan bir dönüşüm geçirir. Bu dönüşüm dinlediği şarkıların sözleriyle hayat bulur. Yaşanılan her gelişme ise gökyüzünde olan astrolojik görünümle parallel gidiyordur.
Gila Gözlüklü ilk romanında farklı anlatıcıların gözünden, samimi bir dille bir büyüme yolculuğu anlatıyor… Ergen bir aşk oyununun, olgun bir sevdaya dönüşmesi ve bu yolda bir kadının kendini bulma yolculuğudur bu…

Yayınevi : Hemera Yayınları
Yazar : Gila Gözlüklü
Barkod : 9789750155567
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 136
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.