Şehir Planlamada Üst Ölçekli Planlama Örnekleri

739,50 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
850,00 TL
Stok Adedi: 4

Tükendi

Stok Alarmı

Bu kitap, Şehir ve Bölge Planlama öğrencileri için üst ölçekli planlama ve proje üretim sürecinin tüm aşamalarını içeren kapsamlı proje örnekleri üzerinden alternatif yaklaşımlara yönelik yararlanılabilir ve yönlendirici bilgi veren bir kaynak kitap olarak hazırlanmıştır.
Kitabın kurgusu üst ölçekli planlama çalışması kapsamında mekânsal strateji planı hazırlanması amacına uygun olarak seçilen konsept ile ilişkili tüm analiz, sentez, proje/plan aşamamalarını içeren farklı örneklerin bütünsel çalışmalar olarak sunulması şeklinde oluşturulmuştur. 
Kitap, Dr. Öğr. Üyesi Dilşen ONSEKİZ yürütücülüğünde Uşak Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Şehircilik Projesi VII dersi kapsamında seçilen örneklem alan Antalya İli özelinde mekânsal strateji planı/planlama çalışması olarak farklı konseptlerde gerçekleştirilen öğrenci çalışmaları kullanılarak hazırlanmıştır. İki farklı şube olarak yürütülen derste, şube bazında aynı veya farklı konular farklı öğrenci grupları tarafından çalışılmıştır. 
Kitabın, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri ile planlama konusuna ilgili herkesin faydalanacağı bir kaynak olması beklenmektedir.

Yayınevi : Akademisyen Kitabevi
Yazar : Kolektif
Barkod : 9786258299670
Boyut : 21x30
Sayfa Sayısı : 292
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : Kuşe
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır
Kuşe

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.