Sabotaj: Anadolu’da Hazin Bir Komplo Öyküsü

113,60 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
160,00 TL
Stok Adedi: 2

Tükendi

Stok Alarmı

Dünya artık komplo teorileri, kifayetsiz yöneticileri ve akıl almaz yöntemleriyle üzerimize çullananların oyun hamuru. Güç öyle bir sızıp kirletmiş ki ruhlarını ellerinden gelse devasa bir cımbızla söküp atacaklar bizi buradan. Kendi evimizde her an kapıya konacak misafirler gibiyiz.

Selim Erdoğan, Sabotaj romanı ile *Güncel olanın edebiyatı nasıl yapılır?* sorusuna cevap veriyor. Fizikçi Gürler Gür’ün sabotajın yöntemini raporlamak için gönderildiği Konya’da başına gelenler, içinde olduğumuz politik atmosferin fotoğrafını çekerken bizi hem güldürüyor hem de öfkelendiriyor. Sadece bir roman değil, aynı zamanda insana, zaaflara ve ilişkilere tutulan bir ayna. Sabotaj şaşırtıcı kurgusu ve sahici karakterleriyle bizi bu aynaya bakmaya davet ediyor.

*Sayın Gürler Gür. Berhava İleri Teknolojik Araştırmalar Külliyesi’nde meydana gelen sabotajı araştırmak üzere kurulan komisyona atandınız. Göreviniz sabotajın nasıl gerçekleştirildiğini yerinde araştırmaktır. Yerinde incelemeler için en fazla on gün olmak üzere iki aylık bir çalışma süresi öngörülmüştür. Aşağıda komisyon koordinatörünün iletişim bilgileri mevcuttur. Görevi kabul etmemeniz durumunda lütfen derhal yazılı olarak bildiriniz. Özlük hakları ve masraflarla ilgili olarak sekreterlik tarafından aranarak bilgilendirileceksiniz. Şimdiden başarılar diliyoruz.

Meclis Araştırma Komisyonları İletişim ve Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü.*

Yayınevi : İthaki Yayınları
Yazar : Selim Erdoğan
Barkod : 9786257442589
Boyut : 13x20
Sayfa Sayısı : 280
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.