Melunlar Sofrası

399,20 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
499,00 TL
Stok Adedi: 113

Tükendi

Stok Alarmı

ÖDÜLLÜ KORKU USTASI ADAM NEVILL’DEN BAŞ DÖNDÜRÜCÜ BİR GERİLİM! 

Profesör Coldwell’in ruhlarla konuşabildiğine çok az kişi inanmaktadır. Fakat İskoçya’nın en köklü üniversite kasabasında bir şeyler karanlıktan aydınlığa sızmayı başarmıştır. Çok geçmeden gençler gece terörü yaşamaya ve ortadan kaybolmaya başlar. 
Burası kesinlikle yabancılara göre bir yer değildir, bilhassa geceleri... Yersiz yurtsuz bir müzisyen ve tükenmişlik hissi yaşayan bir araştırmacının, ezelî ve doğaüstü bir habis ruhla ve ona tapan bir tarikatla başları belaya girmişken hayatta kalma şansları var mıdır? 
Ödüllü yazar Adam Nevill’den tüyler ürpertici bir gerilim romanı olan Melunlar Sofrası hem Britanya hayalet hikâyelerinin altın çağını saygıyla selamlıyor hem de modern şeytana tapınma ve cadılık hikâyelerine yüksek tempolu bir örnekle katkıda bulunuyor. 


 “Dehşet verici, gizemli ve tüyler ürpertici.” 
Den of Geek 

“Nevill’in romanları ustalıkla yazılmış ve birçok duyguyu barındıran eserlerdir. Örneğin Melunlar Sofrası’nda şeytan tarafından ele geçirilmiş bir evin tasvir edildiği 37. bölüm için modern doğaüstü korku romanlarındaki en harika sahnelerden biri diyebilirim.” 
Ramsey Campbell 


 “Kitap daha ilk sayfadan itibaren sizi içine öyle bir çekiyor ki çaresiz ve bitkin bir vaziyette, son cümleye kadar bir saniye bile elinizden bırakamıyorsunuz… Tek kelimeyle muhteşem.” 
Guardian 

“Aşırı ürkütücü… Korku türü, işin içine tasvir girdiğinde sıklıkla tesirini yitirir oysa burada çok daha çarpıcı bir hâl alıyor.” 
Sunday Times 

“Son yıllarda gerilim ve korkunun bu kadar güzel işlendiği başka bir roman okumadım.” 
SFX 

“Gelmiş geçmiş en sürükleyici ve en korkutucu kitaplardan biri.” 
SFRevu

“Merkezinde özgün ve gerçekten ürpertici bir canavar yatan son derece başarılı bir hikâye. Bu kitap âdeta tadı çıkarılacak bir şölen.” 
Shivers 

Yayınevi : Pegasus Yayınları
Yazar : Adam Nevill
Barkod : 9786254103605
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 544
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Volkan Özcan
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.