Maske İzi

68,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
100,00 TL
Stok Adedi: 19

Tükendi

Stok Alarmı

E. Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş. O bir savaş pilotu. Kimi zaman Yunan savaş uçaklarıyla bir it dalaşına girdi, kimi zaman PKK kamplarını bombaladı… Uçuş anlarında da her pilot gibi bir oksijen maskesi taktı. Görev bitip maske çıktığında ise yüzünde uzun süre kaybolmayan bir iz kaldı. ‘Maske İzi’ydi o.

Karataş Paşa, yüzlerine sahte maske takıp ifadesi değişmeyen hainlere karşı da savaştı. Zindanlara atıldığında ve zincirleri kırdığında onurlu, yeni bir iz daha bırakmıştı hayata. O iz bu kez onun yüzünde değil, bizim yüreklerimizdeydi. O onurun izi silinmeyecekti.

O sahte maskeliler, sahte delillerle doldurdukları 25 kuruşluk CD’lerle Türk ordusunu bombaladığında, Karataş Paşa bu milletin cephesindeydi. ABD’nin kirli oyunlarına ve ‘onur nişanlarına’ gereken yanıtı verdiğinde de sırtını şanlı al bayrağa yaslamıştı.

Bu kitap, yüksek karakterli ve alçakgönüllü bir savaşçı neferin yaşam öyküsünü ve büyük tecrübelerini anlatıyor. Kitabı okuduğunuzda sizde de derin bir iz kalacak. O iz, vatan sevgisinin hissini taşıracak. ‘Maske İzi’ yüreğinize takılmış bir onur nişanesi olarak aklınıza mıh gibi kazınacak!

Yayınevi : Pankuş Yayınları
Yazar : Beyazıt Karataş
Barkod : 9786057046208
Boyut : 14x21
Sayfa Sayısı : 192
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.