sadsad x
asdasd

Kütahya’dan Miami’ye: Hüsnü Olçar

Hakan Beyhan

Zinde Yayıncılık

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Kütahya’nın tanınmış iş insanlarından, Hurok Marble Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Olçar’ın hayatının kaleme alındığı, “Kütahya’dan Miami’ye: Hüsnü Olçar” kitabı Zinde Yayıncılık etiketiyle çıktı.
  Kitap, sadece bir iş insanının hayatına, iş yaşamındaki başarılarına odaklanmıyor. Bir insanın kendini var ederken izlediği yollarda karşılaştığı zorlukların üstesinden nasıl geldiğinin de altını çiziyor.
  Anadolu’nun ortasında, Kütahya’da elektrik mühendisi olarak iş hayatına başlayan ve bugün Türkiye’nin önemli iş insanlarından biri olan Hüsnü Olçar’ın; bir yandan başarısındaki sırra tanık olurken diğer yandan onun size nasıl yol gösterdiğini de okuyacaksınız.
  Hurok Marble Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Olçar kitaba dair şunları söyledi: “Bir insanın başkalarına ilham olması gerektiğine inanmışımdır her zaman. Çünkü bir insan her şeyi değiştirebilir ve her şeyi yapabilir. ‘Kütahya’dan Miami’ye: Hüsnü Olçar’ kitabının özellikle meslek hayatının başındaki insanlara yol göstereceğini, onlara ilham olacağını düşünerek hazırladım. Kitabı okuyanların ve eline alanların hayatlarına dokunacak olmak benim için en büyük mutluluklardan biri. Bu kitap sadece bir Hüsnü Olçar kitabı değildir, bu kitap aynı zamanda yoktan var edilen bir başarının öyküsüdür.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Eylül 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 20 x 24 cm
  Cilt Durumu : Ciltli
  Kağıt Tipi : Kuşe
  Sayfa Sayısı : 192
  Barkod : 9786258042580

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Ferhat Uludere
  Hakan Beyhan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.