Kıyamet Mabedi

399,20 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
499,00 TL
Stok Adedi: 108

Tükendi

Stok Alarmı

KORKU ÜSTADI ADAM NEVILL’DEN, AUGUST DERLETH ÖDÜLÜ SAHİBİ, TÜYLER ÜRPERTİCİ, DEHŞET VERİCİ BİR ROMAN 

PEŞİNİ ASLA BIRAKMAYACAKLAR…

Kıyamet Mabedi. Cinayet, seks ve doğaüstü ilişkilerle dolu bir geçmişe sahip azılı bir tarikat, onlarca yıl önce ayin şeklinde düzenlenen bir şiddet gecesinde kendisini imha etmiştir. Ya da öyle sanılıyordur… 

Kyle Freeman parasız ve seçenekleri az olan bağımsız bir film yapımcısıdır, bu sebeple Kıyamet Mabedi hakkında bir belgesel yapması istendiğinde bu fırsata gözünü kırpmadan atılır. Tarikatın kanlı tarihini araştırmasının onu şimdiye dek gördüğü en karanlık yerlere sürükleyeceğinden bihaberdir. 

Tarikatın izini sürmek amacıyla Londra’dan Fransa’ya, oradan da Arizona’ya yaptıkları seyahatte, doğaüstü olaylar, beden dışı deneyimler, dehşet verici yapıtlar ve merhametsiz “eski arkadaşlar”ın ziyaretleri Kyle ve iş arkadaşı Dan’in başına musallat olacaktır. Çok geçmeden tarikatın korkunç mirasının gücünü keşfedeceklerdir, aynı zamanda da kaçmaları için artık çok geç olabileceğini… 

KÂBUS YENİ BAŞLIYOR… 


“Sürükleyici.” 
Guardian 

 “Özenli kurgusu, güçlü olay örgüsü, inandırıcı karakterleri ve tüyler ürpertici sahneleriyle Kıyamet Mabedi bir korku romanından beklediğim her şeye sahip. Görüntüler gözlerinizin önünden kolay kolay silinmeyecek.” 
Fangoria 

 “Dehşet verici… Nevill gerilimi yavaş yavaş, hissettirmeden artırıyor… Kaynağı ortaya çıktığında korku genellikle etkisini yitirir ancak burada daha da rahatsız edici bir hal alıyor.” 
Sunday Times
 
“Çıkış noktasını gerçek hayattaki tarikatlardan alan Kıyamet Mabedi ışıklar açık uyumanıza neden olacak kadar etkileyici ve tüyler ürpertici bir roman.” 
SFX 

“Kıyamet Mabedi hayal gücünü harekete geçiriyor; ürkütücü, tekinsiz bir haz veriyor. Bu kitap yabancı seslerden irkilmeme, gölgeleri biraz daha yakından süzmeme neden oldu. Nevill, Lovecraft ve Clark Ashton Smith gibi ustaların arasında anılmalı. Bir korku romanı işte böyle olur!” 
Suspense Magazine 

“Korku hikâyelerini herkes sevmez ancak sevenler Kıyamet Mabedi’ni asla kaçırmamalı. Adam Nevill ürpertici ve sürükleyici korku hikâyeleri yazmakta olağanüstü başarılı.” 
Book Bitch 

“Korku sevenler, tam anlamıyla tüyler ürpertici bu modern cinayet ve birkaç yüzyıl öncesine uzanan şiddet hikâyesine bayılacak… Blair Cadısı tarzındaki bu dehşet verici hikâye kesinlikle tatmin edici.” 
Booklist 

“Bu olağanüstü karanlık hikâye tatsız ve ilkel korkuları harekete geçirme gücüyle hayrete düşürüyor. Okurlar huzurlu, kesintisiz bir uyku ümitlerini tamamen kaybedebilir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.” 
Library Journal 

“Kıyamet Mabedi’nde Adam Nevill, Charles Manson tarikatının gizemi ve buluntu film yapımcılığının bir birleşimini yaratmayı başarmış, ilk sayfadan son sayfaya sürükleyici ve enfes bir roman.” 
This Is Horror 

Yayınevi : Pegasus Yayınları
Yazar : Adam Nevill
Barkod : 9786254103254
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 520
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Esra Gül Coşkun
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.