Hakim`in Yolculuğu Serisi Set 3 Kitap

787,50 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
1.050,00 TL
Stok Adedi: 12

Tükendi

Stok Alarmı

Fabien Toulmé`nin üç kitaptan oluşan "Hakim`in Yolculuğu" serisi özel saklama kutusuyla raflarda!

Fabien Toulmé`nin gerçek kişilerden ve yaşanmış olaylardan esin alarak üç ciltlik bir seriye dönüştürdüğü "Hakim`in Yolculuğu", sığınacak bir liman bulamadan yitip giden göçmenlere adanmış etkileyici bir grafik roman.

Sanatçının uzun araştırmaları ve bir buçuk yıla yayılan ikili görüşmeleri sonucu şekillenen anlatısı, Suriye`deki savaş nedeniyle sahip olduğu her şeyi geride bırakıp yeni ve daha “yaşanabilir” bir hayat kurma hayaliyle yollara düşen kendi hâlinde bir bahçıvanın mücadelesine tanıklık ediyor. Seri, genç adamın Şam`ın güney banliyösünden başlayarak Lübnan, Ürdün, Türkiye, Yunanistan, Makedonya, Sırbistan, Macaristan, Avusturya ve İsviçre üzerinden Fransa`nın Aix-en-Provence şehrinde noktalanan zorlu yolculuğunu odağına alıyor.
 
Toplumsal yansımaları küresel boyutta hissedilen mülteci krizini farklı açılardan ele alan Toulmé, pek çokları için birer “öteki” olarak nitelenen mültecilerin yaşadıklarını anlamak ve anlatmak için çaba göstermekle kalmıyor; insanlık onuru gibi önemli bir konuya da dikkat çekiyor.

Yayınevi : Desen Yayınları
Yazar : Fabien Toulme
Barkod : 8682328731334
Boyut : 16.5x23
Sayfa Sayısı : 792
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Çevirmen : Damla Kellecioğlu
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.