Gelişen Çocuk

664,80 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
1.108,00 TL
Stok Adedi: 2

Tükendi

Stok Alarmı

Sevgili Veliler,
En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın geleceğini inşa ederken onların ilgi ve yeteneklerinin keşfedilmesine verdiğimiz önem çok büyüktür. Öngörülen dünyada çocuklarımızın ön sıralarda yer almalarını sağlamak için onların zekâ ve düşünme kapasitelerini en üst seviyeye çıkarmak artık büyük bir zorunluluktur. Bu doğrultuda çocuklarımızın var olan kapasitelerini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla büyük emek ve uzun araştırmalar sonucu oluşturulan bu kitap, çocuklarımızın algı-dikkat-hafıza ve dolayısıyla zekâ gelişimlerine katkı sağlayacak özgün sorulardan oluşmaktadır.
Gelişen Çocuk’ta çocuklarımızın dikkatini geliştirerek konsantrasyonunu artırmayı, olgular arasında neden- sonuç ilişkisi ile bağlantı kurmayı, farklı düşünme yöntemleri ile sonuca ulaşmayı, beyin jimnastiği yaparak algılarını en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen eğlenceli ve renkli sorular hazırladık ve bu soruları onlara yönelttik. Bu eğlenceli sorularla çocuklarımızın bireysel gelişimlerine katkı sağlayarak, gelecekte hayatlarını şekillendirecek olan özel yeteneklerinin gün yüzüne çıkmasını ve bu yeteneklerin en üst seviyede gelişmesini amaçladık.
Gelişen Çocuk kitabında bulunan sorularımız, tamamen çocuklarımızın algı-dikkat-hafıza-zekâ gelişimlerini hızlandırmak adına oluşturulmuştur. Bu bakımdan Gelişen Çocuk’un, üstün yetenekli öğrencilere eğitim veren Bilim ve Sanat Merkezlerine öğrenci seçimi için yapılan sınavlarda, çocuğun var olan yeteneğinin ortaya çıkmasına katkı sağlayacağını düşünmekteyiz. Bilim ve Sanat Merkezi adayı olan her öğrencinin kapasitesini *Gelişen Çocuk* ile zirveye çıkaracağımıza inanıyoruz.

Yayınevi : Gece Kitaplığı
Yazar : Aylin Balta Özkan
Barkod : 9786257189200
Boyut : 21x29
Sayfa Sayısı : 152
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2020
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.