Fotoğrafımızda 1960`tan Günümüze

159,96 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
258,00 TL
Stok Adedi: 2

Tükendi

Stok Alarmı

*Fotoğrafımızda 1960’tan Günümüze*adlıkitabımızın amacı, 2005 yılında yazılan *Türk Fotoğrafında 1960 Sonrası*ismi ile yayınlanan ve antolojik bir kitap olan, o dönemdeki fotoğrafçıların fotoğrafa dair görüşyazılarıve görsellerinden oluşmaktaydı.

Antolojik kitapların ortalama on yılda yenilenmesine inanan kişiler olduğumuz için, *Fotoğrafımızda 1960’tan Günümüze*adlıkitabımızıoluşturduk. Bu kitabımızın içeriği; okuyucularımızın oniki yıl önceki fotoğrafçılarımızın fotoğrafınasıl değerlendirdikleri ile bugünküfotoğrafa bakışaçılarınıyazınsal olarak karşılaştırıp aradaki farkıgörmeleri için önceki kitabın sadece görüşyazılarınıaldık. Böylece araştırmacılar ve fotoğrafın geçmişini merak edenler için kalıcıbir bellek oluşturmaya çalıştık.

Aynızamanda o dönemde yaşayan, bugün ise aramızdan ayrılan fotoğrafa emek veren fotoğrafçıdostlarımızın ruhlarışad olsun. Onlarıhiçbir zaman unutmayacağız.

Fotoğraf çok çeşitlilikten oluştuğu için bir kişinin yorumuyla yazılan araştırmacılarıyanıltabilir. Fakat kitabın yazıldığıdönemdeki fotoğrafçıların kendi fotoğraf görüşünün yorumunu okuduğu zaman araştırmacının bakışaçısıçeşitlilik kazanacak ve doğru bilgilendirilecektir. Kendi yorumunu doğru olarak yapabilmesi ve dönemin fotoğrafçılarınıtanıyabilmesi için yardımcıolacaktır.

*Fotoğrafımızda 1960’tan Günümüze*isimli kitabımızın içeriği 184 fotoğrafçının katılımıile görsel ve fotoğraf görüşlerini içeren 374 sayfadan oluşmaktadır.

Yayınevi : Alternatif Yayıncılık
Yazar : Güler Ertan
Barkod : 9789758015184
Boyut : 20x22
Sayfa Sayısı : 374
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2017
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.