Drama Menüsü

102,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
120,00 TL
Stok Adedi: 6

Tükendi

Stok Alarmı

Drama Menüsü’nü kullanırken drama derslerine, atölyelere dinamik ve yenilikçi  bir anlayış getiriyoruz. Kitapta bulacağınız 150’nin üzerindeki alıştırmanın hepsi defalarca denendi. Doğaçlama önerilerini, tiyatro alıştırmalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Atölye liderlerinin, drama öğretmenlerinin dostu olmaya aday bu kitapta sunulan en temel alıştırmalar sayesinde her defasında gayet lezzetli oturumlar yapacağınız garanti.   
Enerjik, hedefe odaklanmış oyuncularla canlanmış oturumlar yürütmek için tek yapmanız gereken üç bölümden birer örnek seçmek.
 Mezeler kısmında  yüksek tempolu ısınma alıştırmaları bulacaksınız. Böylece grubunuz hevesle ve enerjiyle oturuma başlayacak. 
 
Yaratıcılığı artırmak için oyuncularınıza bazı zorlu alıştırmalar vermek istiyorsanız Başlangıçlar kısmı biçilmiş kaftan.
 
Performansın çıtasını en yükseğe çıkarmak için oturumun merkezine koyacağınız Ana Yemekler var. 
 
Oturum bittiğinde biraz vaktiniz kaldıysa imdadınıza Tatlılar koşacak, oturum tadından yenmesin diye.
 
Bu yemek kitabı sayesinde ‘dersimi,  atölyemi nasıl planlayacağım’ diye kıvranmadan doğrudan işin en sevdiğiniz kısmına geçeceksiniz. Verilen tariflere göre yaptığınız oturumlar oyuncuların iştahını daha da kabartacak.

Yayınevi : E Yayınları
Yazar : Glyn Trefor Jones
Barkod : 9789753904056
Boyut : 15x21
Sayfa Sayısı : 216
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.