Cenk Hikayeleri - Tuzak

177,65 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
209,00 TL
Stok Adedi: 10

Tükendi

Stok Alarmı

Cenk Hikâyeleri, naraları tarihte yankılanan kahramanların destansı öykülerini günümüze taşıyor ve efsaneleştirerek yeniden canlandırıyor... Sunguroğlu’nun keskin kılıcı, Umur Bey’in dahiyane taktikleri ve Kulaksız Ömer’in sarsılmaz kararlılığı; kaleleri fethetmek, gölgeler içindeki casusları takip etmek ve imkânsız görevlerin üstesinden gelmek için yeterli olabilir mi? Coşku, heyecan ve intikam fırtınalarının estiği bu epik serüvenlerde, her sayfa yeni bir evrenin kapısını aralıyor. Hain planlarla cengâverlerimizi alt edebileceğini zanneden düşmanlarla dolu bu hikâyelerde, kahramanlarımızın cesareti ve kararlılığı, genç okurları olağanüstü bir yolculuğa çıkarıyor.
Yavuz Bahadıroğlu’nun kaleminden çıkan bu seri, muhteşem anlatımı ve etkileyici çizimleriyle genç okurlarını soluksuz okunacak ve asla unutulmayacak bir maceraya davet ediyor.  
*
Yiğit ve mert kahramanlarımız Sunguroğlu, Köse Yusuf ve İbrahim Can, Kulacahisar Beyi’nin kızı Sultan Hatun’un kaçırılması üzerine tuzaklarla ve nice tehlikelerle dolu bir göreve çıkıyor… Karşılarına çıkan her engeli ustalıkla ve dostluk bağıyla aşan kahramanlarımız düşmanlarıyla yılmadan çarpışarak ve sırların izini sürerek yollarına devam ederken, bir cesaret destanı da yazıyorlar. Tuzak, bu cesaret destanının romanı… 

Yayınevi : Ketebe Genç
Yazar : Yavuz Bahadıroğlu
Barkod : 9786256309210
Boyut : 13.5x20
Sayfa Sayısı : 128
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Yılı : 2024
Cep Boy : Hayır
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.