Bir Kış Yolculuğu

42,50 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
50,00 TL
Öne Çıkan Bilgiler

“‘Nasılsın?’ diye soruldugˆunda ic¸imden bir c¸ıgˆlık gibi yu¨kselen ‘Yalnızım, c¸ok yalnızım,’ so¨zcu¨klerini so¨ylememeyi bas¸arıyor ama yine de sebebini ve kaynagˆını pek anlayamadıgˆım tuhaf bir denge ic¸inde hayatımı su¨rdu¨ru¨yordum. Karım o¨leli altı yıl olmus¸tu."

Bir Kıs¸ Yolculugˆu, altı yıl o¨nce beklenmedik bir o¨lu¨mle karısını kaybeden bir adamın, ondan geriye kalan fotogˆraf karelerinin izinde c¸ıktıgˆı bir yolculugˆun adım adım, kare kare bir muammaya do¨nu¨s¸u¨mu¨nu¨n hika^yesi. Ama aynı zamanda, bu du¨nyanın en c¸ok her s¸eyin su¨ru¨p gittigˆi kitaplardaki halini seven iki insanın o¨lu¨mle bile kaybolmayan bagˆının tanıklıgˆı.

S¸u¨kran Yigˆit, insanın ic¸ine is¸leyen es¸siz

Tükendi

Stok Alarmı

“‘Nasılsın?’ diye sorulduğunda içimden bir çığlık gibi yükselen ‘Yalnızım, çok yalnızım,’ sözcüklerini söylememeyi başarıyor ama yine de sebebini ve kaynağını pek anlayamadığım tuhaf bir denge içinde hayatımı sürdürüyordum. Karım öleli altı yıl olmuştu."

Bir Kış Yolculuğu, altı yıl önce beklenmedik bir ölümle karısını kaybeden bir adamın, ondan geriye kalan fotoğraf karelerinin izinde çıktığı bir yolculuğun adım adım, kare kare bir muammaya dönüşümünün hikâyesi. Ama aynı zamanda, bu dünyanın en çok her şeyin sürüp gittiği kitaplardaki halini seven iki insanın ölümle bile kaybolmayan bağının tanıklığı.

Şükran Yiğit, insanın içine işleyen eşsiz anlatımıyla, baharın uzak bir rüya gibi beklendiği, karlarla kaplı bir novellaya hayat veriyor.

 

Boyutlar (cm)
13 x 19.5 x 0
Ağırlık (Kg)
99
Teslimat Bilgisi
Genellikle 5-6 gün içinde kargoya verilir.
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.