Ay’ın Parıltıları

63,75 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
85,00 TL
Stok Adedi: 15

Tükendi

Stok Alarmı

Nick ve Susy zengin arkadaşlarının imkânlarıyla yaşayan, onların bazı işlerinde yardımcı olup gelir elde eden iki gençtir. Şimdiye kadar para kazandıracak işlerde çalışmamışlar; bahşiş, bir iyiliğin karşılığı veya hizmet bedeli adı altında verilen paralarla geçinmişlerdir. Birbirlerine âşık olmalarına rağmen aralarında bir anlaşma yaparlar. Anlaşmaya göre, evlenecekler ve bir yıl zengin arkadaşlarının malikânelerinde balayı geçireceklerdir. Kendilerine düğün hediyesi olarak verilen yüklü çekler ve mücevherler de, bu sürede hayatlarını sürdürmeleri için sermayeleri olacaktır. Ve bir gün ikisinden biri iyi bir kısmetle karşılaşırsa, diğeri sorun çıkarmadan aradan çekilecektir.
Susy’nin lükse düşkünlüğü ve sosyeteyle bağları, Nick’in ise daha ilkeli ve ahlaki değerlere bağlı olması aralarında bir uçurum yaratır.
Nick göz yumamayacağı şeylere tanık olduğunda, biraz da kaçmak için uzun bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuğu ona sunan zengin ailenin kızı, Nick için eş adayı olarak görünürken; Susy kendisine âşık bir lordla evlenmeyi düşünmeye başlar.
Nick ve Susy hâlâ birbirlerini sevmelerine rağmen aralarındaki mesafe, gurur ve önyargıları onları giderek birbirlerinden daha da uzaklaştırır.

Yayınevi : Armada Yayınevi
Yazar : Edith Wharton
Barkod : 9786059660839
Boyut : 14x21
Sayfa Sayısı : 312
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Çevirmen : Sanem Üner
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.